×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Kianu Rīvss atgādina par savu talantu jaunā spriedzes kino (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo pasaulslavenā aktiera Kianu Rīvsa jaunākā filma “Džons Viks 2” (“John Wick 2”). Tajā daudzu asa sižeta kino cienītāju favorītaktieris ir iejuties leģendāra algota slepkavas Džona Vika tēlā.
Trilleris “Džons Viks 2” ir turpinājums 2014. gadā tapušajam asa sižeta kino stāstam “Džons Viks”. Tas saņēma neskaitāmus komplimentus gan no skatītājiem, gan kinokritiķiem, kā arī ļoti atzīstamus rādītājus dažādās filmu reitingu sistēmās. Filmas “Džons Viks” veidotāji tika slavēti par spēju radīt stilīgu un aizraujošu kino darbu, kurā netrūkst teicamu spriedzes elementu un efektīgu vizuālu risinājumu.
Pēc starptautiskajiem panākumiem ir pagājuši tikai daži gadi, un trillera “Džons Viks” komanda ir radījusi intriģējošu turpinājumu stāstam par algoto slepkavu Džonu Viku, kurš jau reiz bija nodevies mierīgam dzīvesveidam, taču negaidīts notikums viņā atmodināja vēlmi pēc nežēlīgas atriebības. Arī jaunākajā trillera daļā ietekmīgais slepkava ir spiests atgriezties pie vecajiem ieradumiem un ieročiem. Šoreiz viņam majestātiskajā Romā jāsatiek pasaulē bīstamākie slepkavas.
Kino kritiķi jau ir paziņojuši, ka filma “Džons Viks 2” ir spilgts apliecinājums Holivudas superzvaigznes Kianu Rīvsa īpašajam talantam piešķirt asa sižeta kino stāstiem papildus dramatismu un dziļumu. Tikmēr pats aktieris, izmantojot salīdzinājumus, uzsvēris, ka filmas pirmā daļā scenārija intensitātes ziņā no viņa prasīja pirmās pakāpes melnās jostas cienīgu meistarību, taču tās turpinājums jau sasniedz trešās pakāpes melnās jostas līmeni.
Starp citu, trilleris “Džons Viks 2” Kianu Rīvsam sniedza iespēju strādāt ar kolēģi Laurensu Fišbernu, kuru viņš ļoti ciena jau no kulta kino stāsta “Matrikss” filmēšanas laikiem. “Laurenss ir izcili talantīgs aktieris, tāpēc esmu ļoti gandarīts par iespēju vēlreiz strādāt kopā ar viņu. Laurenss, tāpat kā viņa varonis “Džonā Vikā 2”, burtiski izstaro harizmu, inteliģenci un labu humora izjūtu,” ir pārliecināts Kianu Rīvss.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atbrīvotāji aiziet, bet okupanti paliek Atbildēt

    Kāpēc tiek uzspiesta divvalodība – kāpēc filmai subtitri ir latviešu un krievu okupācijas varas valodā?

Draugiem Facebook Twitter Google+