Mobilā versija
+3.0°C
Līvija, Līva, Andra
Svētdiena, 26. februāris, 2017
29. aprīlis, 2015
Drukāt

KNAB pārbaudīs prezidentūras mājaslapas izmaksu pamatotību

LRA

Izvērtējot Latvijas Reģionu apvienības (LRA) iesniegumu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nolēmis pārbaudīt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē mājaslapas izveidošanas izmaksu pamatotību, informē LRA pārstāve Inga Vanaga.

Viņa zina teikt, ka KNAB tuvākajā laikā informēs par lēmumu uzsākt kriminālprocesu.

KNAB pārstāve Laura Dūša LA.lv apstiprināja šādas pārbaudes sākšanu. Viņa norādīja, ka KNAB ir saņemti vairāki iesniegumi ar lūgumu pārbaudīt mājaslapas izveides izmaksu pamatotību, taču plašāku informāciju atturējās sniegt.

Jau vēstīts, ka LRA vērsusies Valsts kontrolē un KNAB, lūdzot izmeklēt informāciju par nelikumībām, kas, iespējams, ir pieļautas, organizējot valsts iepirkumu par Latvijas prezidentūras mājaslapas “eu2015.lv” izstrādi.

“Medijiem bija izdevies noskaidrot, ka par Latvijas prezidentūras mājaslapas izveidi ir samaksāti vismaz 118 000 eiro, kas vairākas reizes pārsniedz patiesās šādas mājaslapas izveides izmaksas,” lēš LRA pārstāve.

Apvienības ieskatā, mājas lapas izveidei iztērētie 118 000 eiro ir “milzīga nauda par salīdzinoši vienkāršas interneta vietnes izveidi”.

Pievienot komentāru

Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (4)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+