Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

Koalīcija vienojas no nākamā gada minimālo algu celt līdz 370 eiro (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Koalīcija vienojusies no nākamā gada minimālo algu celt līdz 370 eiro, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Minimālo algu palielināt līdz 370 eiro bija Finanšu ministrijas priekšlikums, savukārt Labklājības ministrija piedāvāja attiecīgo slieksni celt līdz 367 eiro.

Gala lēmumu par minimālās algas apmēru pirmdien pieņems valdība ārkārtas sēdē.

Attiecīgais jautājums pirmdien tika skatīts arī Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība cerēja uz lielāku attiecīgā sliekšņa pieaugumu, savukārt Latvijas Darba devēju konfederācija vēlējās pēc iespējas mazāku vai vispār nekādu minimālās algas kāpumu nākamgad.

Minimālā alga šogad Latvijā ir 360 eiro mēnesī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko dod minimălās algas celšana,ja tas attiecas tikkai uz valsts sektorā strādājošajiem?!

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+