Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. augusts, 2015
Drukāt

Koalīcija vienojas no nākamā gada minimālo algu celt līdz 370 eiro (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Koalīcija vienojusies no nākamā gada minimālo algu celt līdz 370 eiro, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Minimālo algu palielināt līdz 370 eiro bija Finanšu ministrijas priekšlikums, savukārt Labklājības ministrija piedāvāja attiecīgo slieksni celt līdz 367 eiro.

Gala lēmumu par minimālās algas apmēru pirmdien pieņems valdība ārkārtas sēdē.

Attiecīgais jautājums pirmdien tika skatīts arī Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība cerēja uz lielāku attiecīgā sliekšņa pieaugumu, savukārt Latvijas Darba devēju konfederācija vēlējās pēc iespējas mazāku vai vispār nekādu minimālās algas kāpumu nākamgad.

Minimālā alga šogad Latvijā ir 360 eiro mēnesī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko dod minimălās algas celšana,ja tas attiecas tikkai uz valsts sektorā strādājošajiem?!

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+