Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
31. augusts, 2015
Drukāt

Koalīcija vienojas no nākamā gada minimālo algu celt līdz 370 eiro (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Koalīcija vienojusies no nākamā gada minimālo algu celt līdz 370 eiro, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Minimālo algu palielināt līdz 370 eiro bija Finanšu ministrijas priekšlikums, savukārt Labklājības ministrija piedāvāja attiecīgo slieksni celt līdz 367 eiro.

Gala lēmumu par minimālās algas apmēru pirmdien pieņems valdība ārkārtas sēdē.

Attiecīgais jautājums pirmdien tika skatīts arī Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība cerēja uz lielāku attiecīgā sliekšņa pieaugumu, savukārt Latvijas Darba devēju konfederācija vēlējās pēc iespējas mazāku vai vispār nekādu minimālās algas kāpumu nākamgad.

Minimālā alga šogad Latvijā ir 360 eiro mēnesī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko dod minimălās algas celšana,ja tas attiecas tikkai uz valsts sektorā strādājošajiem?!

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+