Latvijā
Politika

Kokins: “Saskaņa” sākusi domāt racionāli un sevi sāk intensīvi pozicionēt kā kreisu partiju 16

Kadrs no video

“Saskaņa” daudz intensīvāk sevi sāks pozicionēt kā izteikti kreisu partiju – izskanējis arī izvērsts stāsts par to, ka viņi ir integrējušies Eiropas sociālistu kopienā, “Lattelecom” padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”, komentējot Nila Ušakova paziņojumu par to, ka līgums starp partiju “Saskaņa” un partiju “Vienotā Krievija” vairs nav spēkā.

Kokins uzskata, ka Ušakova paziņojums ir zīme, ka “Saskaņa” pirms vēlēšanām mainīs savu virzienu. “Ja agrāk viņi bija tāda krievu partija, tad es domāju, ka uz nākamajām vēlēšanām viņi pozicionēsies tādā sociāldemokrātiskā, sociālistiskā virzienā,” paredz Kokins.

Uzņēmējs arī norādīja, ka šāda virziena maiņa var likt daudziem “Saskaņas” biedriem norobežoties no šīs partijas. “Tas visdrīzāk pavērs ceļu labēji noskaņotiem krieviem kaut kādā veidā no tā visa norobežoties, iespējams, pievienoties kādām citām partijām, kurās runā valsts valodā,” raidījumā pauda Kokins.

Kokins apgalvoja, ka visa saknē ir “Saskaņas” vēlme iekļūt valdībā. “Tur ir optimistisks skats uz politisko partiju reitingiem un fantāzijas par to, ka nākamajās vēlēšanās varētu kļūt par varas partiju.”

Viņš ir pārliecināts, ka “Saskaņa” apjauta, ka līgums ar “Vienoto Krieviju” tai liedz sasniegt šo mērķi: “Vēlme dabūt kādu ministriju ir tik liela, ka tu sāc racionāli domāt – kas man traucē? Protams, ka līgums ar viena diktatora partiju ir nepatīkams šķērslis, kas ļoti racionāli, plānveidīgi un savlaicīgi ir jāsāk drupināt!”

LA.lv