Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Koksne, alus un gaļa

Foto - LETAFoto - LETA

Nedaudz atšķirīga situācija ir Ventspils novadā, kur lielāko uzņēmumu galvgalī redzami apstrādes rūpniecības uzņēmumi, lauku saimniecības un tirgotāji.

Turklāt no 20 lielākajiem uzņēmumiem tikai četriem ir sarucis apgrozījums un divi ir strādājuši ar zaudējumiem. Par stabilāku situāciju novada uzņēmumos nekā pilsētā liecina arī darbinieku skaita izmaiņas – darbinieku skaits samazināts tikai piecos.

Novada neapšaubāms līderis ir kokapstrādes kompānija “Kurekss” ar 51,3 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā četru miljonu eiro peļņas. Uzņēmums ir viens no lielākajiem savā nozarē visā Latvijā. Savukārt “Zaksi” ir visā valstī pazīstamā Užavas alus darītava.

Ventspils novada konsolidētā pamatbudžeta ieņēmumi šogad plānoti 12,9 miljonu apmērā, kas ir neliels samazinājums salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Š.g. oktobrī novada pamatbudžeta izpilde bija 84%.

20151130201434_6951

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+