Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
30. novembris, 2015
Drukāt

Koksne, alus un gaļa

Foto - LETAFoto - LETA

Nedaudz atšķirīga situācija ir Ventspils novadā, kur lielāko uzņēmumu galvgalī redzami apstrādes rūpniecības uzņēmumi, lauku saimniecības un tirgotāji.

Turklāt no 20 lielākajiem uzņēmumiem tikai četriem ir sarucis apgrozījums un divi ir strādājuši ar zaudējumiem. Par stabilāku situāciju novada uzņēmumos nekā pilsētā liecina arī darbinieku skaita izmaiņas – darbinieku skaits samazināts tikai piecos.

Novada neapšaubāms līderis ir kokapstrādes kompānija “Kurekss” ar 51,3 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā četru miljonu eiro peļņas. Uzņēmums ir viens no lielākajiem savā nozarē visā Latvijā. Savukārt “Zaksi” ir visā valstī pazīstamā Užavas alus darītava.

Ventspils novada konsolidētā pamatbudžeta ieņēmumi šogad plānoti 12,9 miljonu apmērā, kas ir neliels samazinājums salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Š.g. oktobrī novada pamatbudžeta izpilde bija 84%.

20151130201434_6951

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+