Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Koksne, alus un gaļa

Foto - LETAFoto - LETA

Nedaudz atšķirīga situācija ir Ventspils novadā, kur lielāko uzņēmumu galvgalī redzami apstrādes rūpniecības uzņēmumi, lauku saimniecības un tirgotāji.

Turklāt no 20 lielākajiem uzņēmumiem tikai četriem ir sarucis apgrozījums un divi ir strādājuši ar zaudējumiem. Par stabilāku situāciju novada uzņēmumos nekā pilsētā liecina arī darbinieku skaita izmaiņas – darbinieku skaits samazināts tikai piecos.

Novada neapšaubāms līderis ir kokapstrādes kompānija “Kurekss” ar 51,3 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā četru miljonu eiro peļņas. Uzņēmums ir viens no lielākajiem savā nozarē visā Latvijā. Savukārt “Zaksi” ir visā valstī pazīstamā Užavas alus darītava.

Ventspils novada konsolidētā pamatbudžeta ieņēmumi šogad plānoti 12,9 miljonu apmērā, kas ir neliels samazinājums salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Š.g. oktobrī novada pamatbudžeta izpilde bija 84%.

20151130201434_6951

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+