Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. novembris, 2015
Drukāt

Koksne, alus un gaļa

Foto - LETAFoto - LETA

Nedaudz atšķirīga situācija ir Ventspils novadā, kur lielāko uzņēmumu galvgalī redzami apstrādes rūpniecības uzņēmumi, lauku saimniecības un tirgotāji.

Turklāt no 20 lielākajiem uzņēmumiem tikai četriem ir sarucis apgrozījums un divi ir strādājuši ar zaudējumiem. Par stabilāku situāciju novada uzņēmumos nekā pilsētā liecina arī darbinieku skaita izmaiņas – darbinieku skaits samazināts tikai piecos.

Novada neapšaubāms līderis ir kokapstrādes kompānija “Kurekss” ar 51,3 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk nekā četru miljonu eiro peļņas. Uzņēmums ir viens no lielākajiem savā nozarē visā Latvijā. Savukārt “Zaksi” ir visā valstī pazīstamā Užavas alus darītava.

Ventspils novada konsolidētā pamatbudžeta ieņēmumi šogad plānoti 12,9 miljonu apmērā, kas ir neliels samazinājums salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Š.g. oktobrī novada pamatbudžeta izpilde bija 84%.

20151130201434_6951

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Kučinskis: krasas svārstības gāzes cenai nav gaidāmas (1)Tirgus liberalizācijas dēļ ļoti krasas svārstības gāzes cenai nav gaidāmas, šorīt LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Viņš
Draugiem Facebook Twitter Google+