×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Krievija kā “absolūti nepieņemamus” vērtē britu ministra izteikumus par draudiem Baltijai (9)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Krievijas Ārlietu ministrija (ĀM) par “absolūti nepieņemamiem” nosaukusi Lielbritānijas aizsardzības ministra Maikla Falona izteikumus, ka Krievija pret Baltijas valstīm var izmantot Ukrainā pielietoto destabilizācijas taktiku.

“Viņa absolūti nepieņemamais Krievijas Federācijas raksturojums man atgādina ASV prezidenta Baraka Obamas uzrunu ANO Ģenerālajā asamblejā pagājušajā gadā, kurā viņš pieminēja Krieviju starp trīs nopietnākajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras viņa valsts,” Krievijas televīzijas kanāla RT interneta vietnē citēts Krievijas ĀM oficiālā pārstāvja Aleksandra Lukaševiča teiktais.

“Es uzskatu, ka mēs atradīsim veidu, kā atbildēt uz ministra kunga paziņojumu,” piebilda Lukaševičs.

Jau ziņots, ka Falons savos izteikumos britu laikrakstiem paziņoja, ka Krievija pret Baltijas valstīm var izmantot taktiku, ko tā ir lietojusi Ukrainas destabilizācijai.

Falons sacīja, ka NATO ir jābūt gatavai Krievijas agresijai jebkādā formā, un brīdināja par “reālām un pastāvošām briesmām” Baltijas valstīm, kas ir NATO un eiro zonas dalībvalstis.

“NATO ir jābūt gatavai jebkādai agresijai no Krievijas, jebkādā formā. NATO gatavojas tam,” Falons trešdien sacīja žurnālistiem, kas viņu pavadīja braucienā uz Sjerraleoni.

“Es esmu satraukts par {Krievijas prezidentu Vladimiru] Putinu. Es esmu satraukts par viņa spiedienu uz Baltijas valstīm, par to, kā viņš pārbauda NATO,” sacīja Falons laikraksta “The Times” publicētos izteikumos.

Falons savos izteikumos, par kuriem ziņoja arī laikraksts “Daily Telegraph”, nosauca par “ļoti reālām un pastāvošām briesmām” iespējamību, ka Krievija varētu atkārtot Baltijas valstīs aizklātās karadarbības metodes, kuras tā izmanto Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Palasoties maskaļu pasaciņas par to cik šie mīļi un glīši, nāk gaiša doma prātā:
  Šo starptautiskos maskaļu laupītājus būs jasadala divpadsmit respublikās.
  Šitās respublikas pārraudzītu NATO, lai maskaļu, nesākuši plūkties savā starpā.
  Pa to starpu mordvīņiem, čuvašiem un visiem citiem jādod pilna neatkartība.
  Iesaisitot Eiropas savienībā. Kā dalībvalstis.
  Krievu republikām jātiek caļā no čekistiem, komunistiem un laupitājiem.
  Tos bez iznēmuma jāpakar kā laupitājus un slepkavas.
  Beidzot pienācis laiks krievu tautai pasniegt brīvību. Lai dzīvo u n stādā paši savā labā. Lai aizmitst par citiem. Tie paši tiks galā. BEZ Maskavas. Maskava jānolīdzina, lai vējš var brīvi skriet pa to vietu.

  • Domāju, ka Baškīrijai, Čečenijai, Ingušetijai, Dagestānai, Čuvašijai, Kabardijai, Kalmikijai, Karēlijai, Čerkesijai, Jakutijai (Sahai), Mari EL, Mordovijai, Osetijai, Tatārstanai un Udmurtijai ir vismaz tādas pašas tiesības uz pašnoteikšanos kā Abhāzijai vai Transdņestras republikai. Referendums Pūķina burlaku klātbūtnē nav referendums.

  • brauc atrak uz slimnicu slimais cilvecins.

 2. BEZ IEMESLA britu ministrs TĀDUS VĀRDUS PAR LŪPĀM vienkārši NEIZTEIKTU!?? NAV DŪMU BEZ UGUNS!!!

 3. Krievijas uzbrukums Ukrainai ir civilizētām valstīm “absolūti nepieņemams”. Pūķins sevi nostāda vienā līmenī ar Hitleru.

 4. Ko tie maskaļu laupītāji ļurkst par nepieņemabību?
  Mums nepieņemama viņu eksistence.
  Jānoslauka līdz pēdējam maskaļu sūdam. Tad būs miers Eiropā.

  Maskaļus – vēstures mēslainē.

 5. … Ja jau tik nevainigi … tad Krievijas AM, saksim ar 1. – ludzu pieradiet savu labo gribu un atvainojaties par 1920.g. savstarpeja mierliguma parkapumiem, ka ari nelikumigai okupacijai ar visam tam konsekvencem … 2. – atsauciet vestnieku Vesnikovu … 3. – parunasim par Abrenes situaciju Krimas un Austrumukrainas konteksta … un, Vesnikova vieta atsutot kadu padlatvieti ar galindiesu asinim un kuram sirgst sirds pec vina (vecvecvecvecteva /n) zemes maigumu un dasnumu un rupmaizes garozas… !

 6. vējonis saka to pašu. angļi ir muļķi. bet krievu lidmašīnas jau lidinās angļu zemes tuvumā

Draugiem Facebook Twitter Google+