×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. augusts, 2014
Drukāt

Krievijas artilērija pilnībā iznīcinājusi Ukrainas robežpunktu (6)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Ukrainas robežssargi pārbauda aizdomās par nelegālu robežas šķērsošanu turētus Krievijas iedzīvotājus

Krievijas artilērijas apšaudē pilnībā iznīcināts Ukrainas robežpunkts “Uspenka” Doņeckas apgabalā, sestdien paziņoja Ukraina robežsardzes dienests.

Robežsardzes preses dienests ziņo, ka stāvoklis uz valsts robežas Doņeckas un Luhanskas apgabalos saglabājas sarežģīts, taču robežsargi turpina sargāt robežu.

“Diennakts laikā apšaude tika veikta trīs reizes, kad tika izmantotas [raķešu sistēmas] “Grad”, artilērija un mīnmetēji. Zaudējumi robežsargu vidū nav. Robežpunkta infrastruktūra faktiski ir pilnībā iznīcināta,” teikts robežsardzes paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. NE K-K, NE jā komentāri NAV MURGOJUMS un NEVAR BŪT MURGOJUMS!? Vai tad NEKAS NAV LASĪTS PAR ŠIEM NOTIKUMIEM??? Cik tad to dzīvības gadu jums ir JEB KAS jūs ESAT????????????

 2. … @ ja !

  … Ka CCCP ULTIMATS, ta Maslenku un Smailu incidenti un motorizeto vienibu iebrukums ar valejiem ierociem dod LR parstavjiem vajadzigos faktus, lai pieraditu ANO Internacionalas tiesas LR nelikumigo, varmacigo un militaro OKUPACIJU, 1940. g. ar visam tam piederosam konsekvencem UN REPARACIJU PIEPRASIJUMU TIESIBAM NO CCCP likumigas pecteces …

  … Starp citu, ja sodien Putins var piedot Kubai 30 miljardu paradu .. tad tas pats varetu viegli samaksat … LENITINAM … LENITEM TOPOSO … LATVIJAI/ vel sodienas BEZABRENEI … PIENAKOSO REPARACIJU – KA ARI PIENEMT DRIZO, DROSIBAS DEL , IZRTAIDITO NELOJALO NEPILSONU BANDU …

  … TIKAI BIJUSO KOMUNAKU NOMENAKLATURAS BIEDRU TURPINOSAIS IESPAIDS, ATJAUNOTAJA LR, un LIDZ SIM TO DEPUTATU VELMES IZTEIKTAS SAEIMAS LEMUMOS PEC 1990. .g., ka ari PAREJO DEPUTATU saprotamais glevums, kas nak ari no 5. kolonnas darbibas un draudiem, nelauj LR pabeigt DDD un legali Internacionalas tiesas pieprasit REPARACIJU no Krievijas ka CCCP legalas pecnacejas PAR MATERIALISTISKIEM, GARIGIEM UN DEMOGRAFISKIEM ZAUDEJUMIEM KO LATVIJAS REPUBLIKA IR CIETUSI DIVAS CCCP OKUPACIJAS … un turpina ciest pec pasreizejas Krievijas politikas sakot ar militara kontingenta nelegalo paliksanu un Abrenes un citu Latvijas Republikas teritoriju nelegalo piesavinasanos … zem augsmineti, iespaidotas Saeimas un VP pretvalstiska un nelikumigas aneksijas akcepta, kas starp citu ir ne tikai brutali Satversmes pamatlikumu (1-4 pantu), bet ari 1922.g. Latvijas CCCP mierliguma parkapumi …!

  … Quo vadis Briva Pasaule ??!!!

 3. Russian, go home ! Atbildēt

  Visa Pūķina impērija ir mugs.

 4. tas ta bija.Saja gadijuma ir murgojums .

 5. labāk sapratīsim, ja atcerēsimies 1940. gada notikumus Masļeņikos…
  Masļenku robežincidents bija PSRS īstenots provokatīvs uzbrukums Latvijas robežsargu posteņiem 1940. gada 15. jūnija rītausmā. NKVD kaujinieku vienības īstenoja uzbrukumu Latvijas Robežsargu brigādes 3. Abrenes bataljona 1. rotas 2. un 3. sardzei Augšpils pagasta Masļenkos un Šmaiļos. Trešais uzbrukums 7. sardzei Žuguros tika atcelts. Lai gan būtībā incidents sastāvēja no trim atsevišķiem uzbrukumiem, vēstures literatūrā tas parasti tiek apzīmēts ar Masļenku vārdu. 3. Sardze Šmaiļos tika pārsteigta un visi robežsargi sagūstīti un aizvesti uz PSRS. 2. Sardze Masļenkos izrādīja pretestību, kā rezultātā 3 robežsargi un divi civilisti tika nogalināti, sardzes ēka nodedzināta un vēl vairāki cilvēki sagūstīti. Kopumā abos uzbrukumos tika nogalināti 5 cilvēki (tostarp viens pusaudzis) un 37 tika sagūstīti un aizvesti uz PSRS.

  Uzbrukums Latvijas robežsargiem bija Latvijas un PSRS līguma par neuzbrukšanu pārkāpums, kas ievadīja pilnīgu Latvijas okupāciju.

 6. kartejais murgojums.

Draugiem Facebook Twitter Google+