×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
27. maijs, 2017
Drukāt

Krievijas “maigās varas” aktieri. Vai tiešām ādažniekus apdraud kauslīgi NATO karavīri? (138)

Ekrānuzņēmums no "Rossija 24"Ekrānuzņēmums no "Rossija 24"

Bijusī Pirmā Baltijas kanāla preses sekretāre un Putinu slavinošo T kreklu tirgotāja Nataļja Rusinova (no labās) Krievijas TV kanālam "Rossija 24" sūkstās par NATO karavīru uzvedību Latvijā.

Gada sākumā Krievijas kanāls “Rossija 24” pārraidīja vairākus sižetus par NATO karavīru un militārās tehnikas izvietošanu Baltijā. Vēstījums – NATO karavīru izvietošana Latvijai izmaksās dārgi, ārvalstu militārpersonas uzvedas huligāniski, bet vietējās amatpersonas to cenšoties noklusēt. Viens no dramatiskajiem sižetiem par ārvalstu karavīru visatļautību un vietējo varas iestāžu nevarību tiek papildināts ar kādas it kā “nejaušas garāmgājējas” Nataļjas Rusinovas komentāru. Viņa TV kamerā satraukti stāsta par britu karavīru, kurš makdonalda ēstuvē piekāvis latviešu puisi.

Atmaskojums

Pieminētais kautiņš patiešām noticis, un policija par to veic izmeklēšanu. Krievijas mediji to jau iepriekš apzelējuši, bet, tā kā nekas jauns nav parādījies, tad turpina izmantot to pašu veco ziņu. Interesanti, ka sižeta papildināšanai izvēlēta tieši šī Rusinova, kurai nav nekāda skara ne ar cietušo jaunieti, ne šo incidentu. Sižetā viņa tiek pieteikta kā Ādažu iedzīvotāja, lai gan, pēc “LA” rīcībā esošas informācijas, šī dāma nemaz nedzīvo Ādažos. “Nejaušā garāmgājēja” Rusinova ir bijusī Pirmā Baltijas kanāla preses sekretāre un, spriežot pēc viņas sociālo tīklu profiliem, draugos ar minētā sižeta autori Darju Grigorovu. Ticamāk, viņa šim sižetam izvēlēta savu politisko uzskatu dēļ. Pirms diviem gadiem Rusinova jau izpelnījās mediju uzmanību, izveidojot interneta veikalu “SuperPutin.lv”, kas Latvijā tirgoja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu slavinošus T kreklus. Uzņēmēja toreiz neslēpa, ka cenšas rādīt pozitīvu un optimismu raisošu Putinu. “Es uzskatu Putina kungu pat savā veidā par vēsturisku parādību, kas, metaforiski izsakoties, nevarēja nenonākt šajā laikā un šajā vietā,” 2015. gadā ziņu aģentūrai LETA jūsmīgi klāstīja uzņēmēja. T kreklu bizness gan nav veicies, kā cerēts, un minētā interneta veikala adrese šodien vairs nedarbojas. Īpaši neveicas arī Rusinovai piederošajam uzņēmumam “Key Factor CS”. Tas reģistrēts kā reklāmas aģentūra, bet pamatā nodarbojas ar nekustamo īpašumu tirgošanu Krievija pilsoņiem, kas vēlas iegūt uzturēšanās atļaujas. Pērn “Key Factor CS” apgrozījums bijis 2547 eiro, bet zaudējumi pārsnieguši 25 000 eiro.

Vēl viens iecienīts “aktieris” Krievijas propagandas kanālos ir Einārs Graudiņš – 1965. gadā dzimušais Jaroslavļas finanšu karaskolas absolvents tēlojis gan politologu, gan EDSO novērotāju, kaut ar šo organizāciju viņam nav nekāda sakara. Viltus ekspertu, līderu un “aculiecinieku” izmantošana kopā ar faktu sagrozīšanu, vispārināšanu un pārspīlēšanu ir iecienītāko Kremļa TV propagandas instrumentu arsenālā, secināts Eiropas politikas analīzes centra CEPA novērojumos.

Izcelsme un izplatība

“Rossija 24” ir Krievijas Federācijai piederošs “informatīvais ziņu kanāls”, kurš izveidots 2006. gadā (sākotnēji gan ar nosaukumu “Vesti”). Ārpus Krievijas tas raida arī bijušās NVS valstīs un Eiropas Savienības teritorijā, kā arī daļēji ASV. Skandāli par vienpusējas un melīgas informācijas izplatīšanu ir kļuvuši par šī telekanāla ikdienu. Šo iemeslu dēļ vairākas valstis (Latvija, Lietuva, Moldova, Ukraina) savulaik noteikušas ierobežojumus šī kanāla translēšanai savā teritorijā.

Sižetu no Ādažiem veidoja “Rossija24” Austrumeiropas korespondente Darja Grigorova, kuras garadarbi regulāri parādās Eiropas politikas analīzes centra CEPA ziņojumos par vienpusēju informācijas atspoguļošanu vai pat viltus ziņām. Dažbrīd šie “žurnālistes” izdomājumi pat ir pilnīgi komiski. Piemēram, kādā līdzīgā sižetā par šo tēmu viņa apgalvo, ka vienīgais labums no NATO karavīru izvietošanas Latvijā būšot īpaši viņiem uzbūvētais iepirkšanās centrs “Apelsīns”. Šis veikals Ādažos tika atklāts jau 2009. gadā, kad NATO karavīru izvietošana šeit vēl nemaz netika plānota. Savukārt kāds viņas kolēģis reportāžā par ASV viceprezidenta Džo Baidena vizīti Rīgā apgalvo, ka drošības pasākumi un satiksmes ierobežojumi radījuši lielas neērtības Latvijas galvaspilsētas iedzīvotājiem. Lai šo apgalvojumu padarītu ticamāku, tiek izmantoti videokadri ar drūmiem cilvēkiem Rīgas ielās. Taču tie patiesībā uzņemti pavisam citā sakarā – no ziedu nolikšanas pie Francijas vēstniecības pēc Parīzes terorakta. Taču visaugstākā fantāzijas pilotāža kanālā “Rossija24” ir pagājušā gada augustā pilnā nopietnībā izplatītā ziņa, ka Latvija gatavo koncentrācijas nometnes šeit dzīvojošajiem krieviem.

Neļausim meliem izplatīties! Ja jums rodas aizdomas, ka lasāt, klausāties vai skatāties viltus ziņu, tad informējiet par to “LA” redakciju, rakstot uz atmaskots@la.lv. Pārbaudīsim un noskaidrosim, no kurienes meliem aug kājas, un uzsitīsim pa pirkstiem garajām rokām.

Sadarbībā ar

kkf

Paldies! Jūsu jautājums/ziņojums ir saņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (138)

 1. Juus gudri spriezat,tacu jums nav ne mazaakas sapratnes par atskiriibu fasistiem no nacistiem.Tad skaidroju ,ka fasisms radaas Italijaa,bet nacisms Vaacijaa.Tadejaadi nosaukt latviesus par fasistiem ir apliecinaat savu glupiibu un nezinaasanu.Taa kaa peec definicijas latvietis nevar buut ne fasists ne nacists jo taadas organizacijas Latvijaa nepastaaveeja.

  • Умничаете?! Все эти ваши рассуждения никак не мешают вам обзывать нас фашистами. Так почему с вами должно быть по другому? Ваши исторические изыскания никак не отменяют того факта, что в довоенной Латвии существовали пронацисткие организации. ВЕДЬ СУЩЕСТВОВАЛИ! И нацисткую идеологию проповедовали. Учите свою собственную историю, уважаемый.

   • grafists ir melis. Būdams okupantu pēcnācējs viņš neko citu arī nespēj.
    grafists melo par pirmskara pro-nacistu organizācijām.
    Vienīgā, kas nāk atmiņā bija “Pērkoņkrustieši”, kura nebija pro-nacistu organizācija, bet nacionālistu organizācija. Pērkoņkrustieši bija pret Krieviju un pret Vāciju, pret komunistiem un krievu imperiālistiem un pret fašistiem un pret Nacionāl – socialistiem no Vācijas.
    Tāpēc viņus vajāja gan Ulmanis, gan Krievi, gan Vacieši.
    Tāpēc aizveries krievimperialist.
    Krievijā tagad valda pro-militāra Krievijas imperialistu hunta, čekists Putins ar savu čekistu bandu ir sagrābuši varu un tēlo demokrātiju rīkojot bezjēdzīgās vēlēšanas.
    Fašisti ir Krievijas varas partija un līdzskrējeji, kas atbalsta asiņaino Krievijas impērisko režīmu.

    • Ой, ему приходит на память, видите ли. А пользоваться гуглом вы не умеете?! Врёте то как раз вы сами. А организация айзаргов, созданная в 1919 году, а Латышский национальный клуб, созданный в 1922 году, из которого потом, после его запрета, и организвался собственно перконкруст?! Однобокая память какая то у вас, однако. Кстати, ведь Ульманис был один из нис, не так ли?
     И ваши взгляды по поводу современной России крайне провинциальны и явно реакционны. Опасно быть в плену русофобских шаблонов. Это мешает трезво думать.

 2. Interesanta nostāja – melo tikai Krievijas puse. Un kā ar mūsu puses meliem? Par tādām viltus ziņām arī runāsiet skaļi? Šaubos!

 3. Nebāziet savus snuķus mūsu darīšanās.

 4. kolēģi no LA ir tik nezinoši, ka nav dzirdējuši par konfliktiem Ventspilī, Rīgā…

 5. Lohu banda, tās krievu ziņas vispār smielīgi skatīties. Komunistu propoganda vairāk nekà. Ja cilvēki nsv laimīgi vsjag ar cirku uzjautrinàt 😀 😀

 6. atgādinu,ka tu aiz uztraukuma šoreiz esi aizmirsis pieminēt “fašistu gāzes kameras”,kuras neviens cilvēks nevienā vācu koncentrācijas nometnē nekad savām acīm nav redzējis.Bet citādi jau viss ir labi.

  • У вас чисто логика работника ГЕСТАПО! Газовых печей не было потому, что все, кто испытал их на себе, умерли! Просто «прелесть». Не было Освенцима и Бухенвальда, не было ни Хатыни, ни Румбулы, ни рижского гетто и созжённой синагоги, всё сказки вранъё! Просто браво!

   • Labi,ka tu vēl esi dzīvs un vari liecināt.Ko mēs bez tevis iesāktu.?dzīvotu kā tādi Diogeni mucā.Tu esi gaismas cilvēks,grafist.Starp citu,tu vari izlasīt portālā Gaismas cilvēki interviju ar nacistu Eriku Priebki,kurš nomira simt gadu vecumā.Intervija publicēta 2016.gada 4.novembrī pēc nacista nāves.Viņa liecība ir diezgan interesanta,bet nav jau vienīgā.Jauku vakaru tev,grafist!

    • Знаете, «Диоген из бочки», мне как то не приходит в голову специально искать в интернете и читать откровения бывших нацистов. В отличии от вас, я не испытываю в этом абсолютно никакой потребности. Вам нравится, вы и читайте. Но факты, упомянутые в приговоре Нюрбергского трибунала, остаются фактами всё-равно. На это вам возразить нечего.
     И вам не хворать.

     • Katram savas intereses.Vieniem interesē patiesība,citiem pietiek ar boļševiku murgiem.

     • Интересы у всех свои. Но у вас своя правда, а у нас – своя, и она совсем не такая, как у вас, у фашистов.

     • Kāda gan jums taisnība. Ne mazāk salkana kā naciķiem…

  • tad jau filma Sidlera saraksts ir pasaka,un Spilbergs sanema savus Oskarus par meliem.

 7. maniem senčiem bija taisnība,kad viņi teica,ka visas nelietības,ko krievi pastrādājuši,viņi pieraksta vāciešiem.Tagad kārta pienākusi NATO karavīriem,kuriem jāpieraksta dzeršana un kaušanās.Varbūt pagājušā gadsimta četrdesmitajos gados arī sievietes masveidā izvaroja natovieši?Es nemaz nebrīnītos,ja krievu presē parādītos tāda ziņa.Ienaidniekam ir obligāti jābūt.Bija “fašisti”,tagad ir “natovcy”.

 8. Krievu okupanti ir joprojām pret Latvijas neatkarību .

  • А у Латвии есть независимость?! В самом деле? Неожиданно!

   • Anonīmais nesaprotu tavu kirilicu!!! Raksti valsts valodā kantainais!!!

   • Ja nebūtu, tad tu te savas ”patiesības”, iegūtas no viena (boļševiku, komunistu) avota nevarētu netraucēti rakstīt. Ja kas nepatīk – tēvu zeme gaida…

 9. Utainie vienmēr ir pret Latvijas neatkarību.

 10. Atkal mocies?>Anonymous Atbildēt

  Atspiedies uz rokām un iztaisies bez mokām!

 11. Plukata tu natašiņ esi. Savādak naudiņu nopelnīt neproti ka tikai ar meliem?!??! Pat uz Lienes ielas nekam nederīga?!?!

 12. Natasha Rusinova Atbildēt

  Girtinsh, es, diemzhel, tagad esmu komandejumaa Maskavaa, bet driz bushu atpakal. Un mes obligati parunasim, oki? 🙂

 13. TRAKUMS AR TĀM MAITĀM - Atbildēt

  MELĒM! Bet apģērbusies kā lelle un vēl NAV LABI! Tik tiešām kāds varētu viņas purniņu ” pagreznot”, lai beidzot tas RUKŠU MŪLIS tiek aizvērts! Ir sakāmvārds: KAS MELO, TAS ZOG, KAS ZOG, TAS SLEPKAVO” . ĪSTA MĀTĪTE!

 14. Interesanti, ka sižets ir uzņemts citā novadā, nevis Ādažos 😀

 15. Žurnālisti, nu un kā beidzās krimināllieta par britu karavīru grupu makdonalda ēstuvē Rīgā, kur reāli tika piekauts latviešu puisis?

  • Un vel pie tam, kaa var parastais iedzivotais aizsargaties no uzbrukuma, ja kas? Neviens patriots neesot pateicis, ka izdzivosana karu konflikta nepieredzejusam karavirim beigsies 3. minutes. Tas ir galu tirgosana, nevis patriotisms. Sveice jau ir karu izbrauksana uz poligoniem prieks katra iedzivotaja, bet pie mums pat paskaidrojusas lapinas neviens nedis, jo prieks varu viriem mes esam gala

 16. Freundschaft, дружба, жвачка?

 17. Ir jau taisnība.

 18. Tās abas kucītes vajadzētu aizsūtīt uz Muhosranskas garnizonu,čurbanu izklaidei.

 19. Kāpēc neapcietina to žurnālisti Latvijā?

  • Стесняюсь спросить. А за что конкретно арестовать то? Может сразу расстрелять?

   • Paklau,tu padla,vai pazīsti tādu pedrilu vārdā grigorijs?

    • А сам ты не падла?! А сам ты не педрило?! Не нарывайся, земноводное!

     • Paskaidrošu tev padla.Grigorijs ir tāds izdzimtenis Rīgā,kurš uzdodas par fotogrāfu un nodarbojas ar provokatīvu vid.materiālu izgatavošanu, provokācijām piketos un mītiņos un tagad arī ar troļļošanu i-netā.
      Es tev kādreiz solīju ,ka atradīs tevi un tavus pirkstiņus tā atrihtēs,ka tu ne tikai cūcības rakstīt bet savu p…i noturēt nevarēsi.

     • Ах ты блядина недобитая, угрожаешь?! Так мне не страшно, сучёнок грёбаный. Сунься только, нос откушу ублюдок. У нас страна хоть и маленькая, но затеряться в ней можно. «Вы меня с кем то путаете!» (с). Залупу бериги свою, а то яйца откладывать будет нечем!

     • Es ar tevi te nestrīdēšos.Pārāk daudz goda tādam izdzimtenim,kā tu.
      Nekur tu nepazudīsi,es neesmu vienīgais kam tu te esi apriebies,sučara!

     • Вот и чудненько! Я тоже не один, кстати.

     • Пут-ин

      соси дальше у хозяина, соси урод

     • Jebalo zahlopņi , sidar drannij ! Cik tu sidar LA atpogā no sava honorāra , ka šitie ļauj tev te gānīties ? Tevi nevajag cenzēt , tevi suka kastrēt vajag ! Es neesmu stresā , ja prikalivajus ! Nu sučka – gaf , gaf …

     • Дядя! Прими слабительного вместе с успокоительным! А если не поможет, выпей яду! Или облизни себя самого, жаба ядовитая, у тебя же яда полно!

   • Vai tā būtu tā lētā kaza no Lienes ielas?

   • Рязань – город дружелюбный. Рязанцы первыми сожгли Москву в 1177 году
    Будь как рязанцы!

   • Anonymus! Ko gaudo kā kuce1! Brauc uz savu dzimteni un gaudo tur!

   • Čemodan, vokzal, Putlerland. Nebarojiet Krievu troļļus!

   • Nesaprotu? Kirlica sveša man. Ja proti, tad latviski raksti.

 20. zeni sitos nacikus vajag dauzit uz katra stura atradusies atbrivotaji meslu vaboles

 21. Tautas vārdā kliķes ķeskām Atbildēt

  vispār jau žel, ka nav patiesība tā pēdējā raksta rindkopa par adekvātu drošības dienestu veiktu naidpilno psrs migrantu-nepilsoņu ieslodzīšanu pirms deportācijas no LV

 22. Čerčils esot teicis,ka nokauta nepareizā cūka…ar laiku ķīnieši nokaus pareizo cūku, astīte kaut kur pie Habarovskas ir tikai sākums!

  • Черчиль сам брехал как боров, а теперь наверняка в гробу переворачивается, от того, что творится в его стране. Но ты даже не мечтай, не фантазируй. Китайцы гораздо умнее тебя. Они не будут ссорится с Россией. Им это не нужно.
   Прекрати воровать чужие ники, сука!

 23. Ja tu skaties Krievijas TV (“Aģitpropu”), tad bez šaubām — Jā!

 24. Tie NATO karavīri ir vieni briesmoņi,it sevišķi amerikāņi, būtu ņēmuši piemēru no krievnieku karavīra, tas jau 1945.gadā atbrīvojis Vāciju,dāvāja vācu civilajiem pulksteņus,velosipēdus, sievietēm puķes, nu riktīgi maigoņi!

  • Глубоко копать хочешь? Думаешь, это оригинально, да? Если судить честно и по справедливости, солдату красной армии было за что мстить немецкому народу! Личный счёт был практически у каждого. Захотели бы отомстить, так от немецкого народа не осталось бы никого! Но это ведь не так. И народ остался и почти все пленные солдаты вернулись домой. Почему про это не говоришь, а?!
   Почему молчишь про «художества» солдат в американской и британской зонах оккупации? Ни янки ни бритиши никакого особого милосердия к немцам не проявляли.
   Прекрати воровать чужие ники, сука!

   • Turi muti idarast! Vectēvs mans no cietuma atgriezās? mājas neizlaupīja? īpašumu neatņēma? ko tu zini vatņiku cūka, vergu dvēsele?? Tev nav ne jausmas kāda ir sajūta, kad civilizētā eiropeiskā valstī ienāk mongioļu tatāru ordas, bez kultūras, izpratnes par labo un ļauno. zagt, laupīt un nogalināt neaizsargātos, tas bija viņu pienesums civilizētajai pasaulei. Utainie mēsli…par to viņu pēcteši atbild šodien un atbildēs vēl ilgi, līdz krievijas cars nenoslīdēs uz ceļiem un neatzīs, ka lielāka terora un traģēdijas pasaule nav piedzīvojusi kā padomju vara. Latvijā bija divas okupantu armijas – Vācu un Krievu, kāpēc vāciešus atceras ar labu, bet krievus mīda sūdos? padomā, rakstīt jau var daudz, bet tautas atmiņas ir noteicošais.

    • Сам заткнись, урод! А что эти «цивилизованные и высококультурные» делали и творили на территории России напомнить?! А твои соотечественники, такие же «культурные» им помогали, не забыл?! Помнишь их «подвиги»?! Вы потому фашистких уродов с теплотой вспоминаете, что сами такие же и помогали им убивать других людей, не арийцев! Так что, сиди и не вякай! Разная у нас память!

     • Nu ķebe že pidoru skazaļi , zahlopņi jebalo ! Nah , na vesķi pizdui i tam gavno svojo pihai , svaim debilam iz Muhosranska ! Ujobak drannij !

     • Дядя – жаба ядовитая! Сам закрой ебало своё! Судя по твоей терминологии ты не только сам в мухосранске родился, ты там и живёшь до сих пор, бедненький. Убей себя об стену, ушлёпок!

   • Tur pat nebija atriebes kāre pret vācu karavīru kā tādu, bet vēlme iznīcināt tautas. Pat savējos nesaudzēja. Miljonus nobendēja.

  • Grafist, aizmirsi pielikt, ka spermu arī dāvāja vācietēm !

   • Мифы повторяем?! А американцы и бритиши этим не увлекались, да? Ну, ну.

  • Kapēc tagat Kreivija nav bagāta valsts? ja jau tik labi uzvedās Vācījā? kapēc minimālā alga nemērojas tūkstošos eiro mēnesī? sakoptas pilsētas,visi apgērbti un paēduši?
   kapēc ir bomzatņiku rajoni,kur pagalmi sastāv no veca bedraina asfalta, vēl kā psrs laiku mantojumā,vecas mājas,korupcija,vissatļautība. tehnikas ziņā atpalikuši pa 50 gadiem no eiropas,un galvenais lielāko daļu tehnoloģijas iepērk no eiropas? ja izvāktu visu kas nācis ārpus Krievijas robēžām, man škiet dzīve apstātos, jums ir telefoni? kas sakoplektēti ar čainas detaļām? laba bija padomju savienība? okey kapēc neturpinat Krievījā savu psrs???? psrs balstījās uz okupēto valstu sviedriem,
   slikti Latvijā? nepatīk Latvijas noteikumi?
   lidostu zinat, vilciens iet. ja nemaldos visiem kas brauc atpakaļ uz Krieviju dod māju par brīvu darbu ar ļoti labu atalgojumu,un vispār viss esot par brīvu:D brauciet lūdzu brauciet, tie kas neciena Latvijas valsti kā brīvu neatkarīgu un eiropisku, te nav Krievija kur jūs varat diktēt kādā valodā runāsim, ko darīsim un kā atieksimies pret pabirām. nepatīk >? brauciet uz savu sapņu zemi.
   Bet interesantākais jau ir tas ka neviens negrib nekur braukt 😀 pat brauc uz šejieni, pērk šeit mājas 😀 bet te tak ir tik slikti 😀
   daži fakti par to kurš ir nelaipnāks LAtvieši vai Krievi.
   1- Krievs atbrauc uz Latviju, var runāt krieviski.
   1A- Latvietis aizbrauc uz Krieviju, protams neviens Latviski nerunās ar viņu, tātad jāmācas krievu val.
   2- Latvijā ir krievu skolas ja nemaldos no Latviešu budžeta, protams bērni pabeidz skolu bet viena daļa nemaz neprot Latviski,
   2A cik zinu Krievijā nav Latviešu skolas, un ja ir tad budžeta tiem noteikti nav. un viņi tur nevar nemācīties krievu valodu.
   3- Latvieši ciena jebkuras valsts cilvēkus, bet protams ciena tos kuri pieņemot Latviju par savām mājām ciena LAtviešus un viņu tradīcijas,valodu u.t.t. neuzspiež savus noteikumus.
   nerunāju par atseviškiem kadriem kas paši neciena sevi,runāju par normāliem cilvēkiem,ar respektu pret cilvēku.
   Latvieši nebrauc uz Krieviju uz neuzspiež visiem Krieviem mācīties Latviešu valodu, svinēt mūsu svētkus u.t.t jebkurš Latvietis kurš aizbraucis ir strādāt piemēram uz Angliju neiet Angļiem teikt lai viņi runā Latviski, un cik zinu ka tur visi krievi runā Angliski, kapēc tad tur neieviešat kaut kādus savus parametrus? neviens neko nepīkst, jo Anglis jūs nesaprot, pieraduši esat ka mēs mākam Krievu valodu.
   vai nu cienīet Latviju un tās kārtību vai arī brauciet uz savu super zemi.

 25. grūti noturēties un nesist, ASV nezin psrs lopu dzīvnieciskumu, vienmēr meklē kašķi

  • Ну, ну, не надо перебарщивать. А американские «золдатен» это просто херувимы такие, да? Только ангельских крылышек не хватает! Про Вьетнам напомнить вам?!

   • un tev par somiju. afganistaanu utt… un starp citu vjetnamaa otraa pusee bija psrs nauda un graudaa. nevajag vienpuseeji skatiit lietas…

    • Ну раз вы так хотите заняться перечислением и сравнением, воля ваша. Да только, если начать перечислять куда и в какие страны влезали «доблестные носители демократии» – места не хватит! Пожалуй, в мире нет ни одной страны, где бы не «засветились» доблестные янки. И на дальнем востоке во время революции, и в Гренаде, и в Панаме и в других странах южной америки. Из более позднего, бомбёжки Югославии и Ирак с Хусейном, вся «арабская весна». А кто взрастил террористов Аль Каиды?! Можно продолжать и продолжать…

 26. Visdumākais no mums,grafistiem tomēr ir tas vates kušķis,tas ar tiem bulgāru burtiem skribelējošais!

  • Тупой и агрессивный – это как раз ты сам. Ты сука и вор! Да когда же ты угомонишься, хорёк вонючий! Прекрати воровать чужие ники, падаль!

 27. Es esu dumjš

  • Тупой и агрессивный – это как раз ты сам. Ты сука и вор! Да когда же ты угомонишься, хорёк вонючий! Прекрати воровать чужие ники, падаль!

 28. Bilde pilnīgi noteikti nav no Ādažiem.

 29. LA IR PUITINA DRAUGI, JA KRIEVU B VAR TRAKOT. KUR VALSTS VALODAS LIKUMS?

  • Хм! Тебе в рифму ответить?! Или сам догадаешься? В интернете этот закон не работает.

 30. Nosutit abas kremla cekistu plintnieces uz Afriku,”islama valsts ” galvugriezeju izklaidei. Pirms izsutisanas inficet ar aids baciliem.

 31. Latviets pret nato Atbildēt

  Smukas un seksīgas beibes..

 32. Ja letiņiem nebūtu tik dīvains riebums pret savu vēsturi un vēsturniekiem, varētu veicināt pētījumus, cik Padomju Latvijas civiliedzīvotāju pat Brežņeva laikos cieta no karavīru uzbrukumiem. Kaut vai papētīt to faktu, ka Rumbulas gaisa bāzes personālam 60-70 gadu mijā bija atļauts izklaidēties, uzbrūkot garāmejošiem latviešu vīriešiem pēc krievu tautas dzīvesziņas – ”viena sišanai vajag septiņus” principa.

  • Вот только врать и сказки рассказывать не надо! Остались ещё люди, которые то время помнят.

   • Nu neatceries tu, poc-an, neko neatceries. Kā to vari atcerēties, ja jūsējie ar pūlēm vārdu Rjiiga izrunāt iemācījās. Beidz nu rīstīties, tavā Oļginā noteikti hohlosraču gaida, raksti par Ukrainu.

    • Почему не помню? Помню, я уже был во полне сознательном возрасте.

 33. Duņka duņkai duņka. Grafistu auklējums …

 34. Kurš atļauj šitādām mēslu čupām smirdēt, tā nav demokrātija, jo aizskar pilsoņu pašcieņu.Kurš tos te lullina- SAAB vai DP ??? Nevar no vecām utīm tikt vaļā…

  • А здесь демократия?! Правда? Вы сами то верите в это? Дедушка Мюллер переворачивается в гробу.

   • Spirtik sigaretki semočki bļinas vobla

    • Заткнись уже, хорёк вонючий, падаль. Прекрати воровать чужие ники, сука поганая!

     • kapteinis Acimredzamais

      SAAB ir zviedru masinu marka 🙂

     • LA IR PUITINA DRAUGI, JA KRIEVU B VAR TRAKOT. KUR VALSTS VALODAS LIKUMS?

     • Очень «тонкий» намёк, кэп!

     • Хм! Тебе в рифму ответить?! Или сам догадаешься? В интернете этот закон не работает.

     • Es esu dumjš

     • Тупой и агрессивный – это как раз ты сам. Ты сука и вор! Да когда же ты угомонишься, хорёк вонючий! Прекрати воровать чужие ники, падаль!

 35. musdienas jau vairs nevienam masu media nevar ticet

 36. Sižets ir meli jau no paša sākuma, jo nav filmēts Ādažos, bet gan Carnikavā, utt.

 37. Dzirdu,ka tiesi tagad Adazos sauj ar tankiem . Par velti visadi kangari un ienaidnieki gaida ibrucejus no puterlandes.

 38. Utainie nebrauc uz mājām, na rodinu , bet vemj te Latvijā visādas samazgas.

  • Kaut ātrāk aizvāktos tās utis uz savu dzimteni.

  • А наш дом здесь, куда нам ехать.

   • V Sbiriju, tam vash dom, gde ranše vskotvoznih vagonov latviešus vezli

    • Считаете себя скотом?! Вообще то, Сибирь большая, на всех места хватит. Хотите повторить?

     • badā nomirsi, nabadziņ, bez latviešiem…ko darīsi, ja visus aizsūtīsi uz Sibīriju?Būs tādas pat LV sādžas, kā tur, no kurienes atbrauci…vai senči. Tāpēc jau te esi, ka šeit ir labāk, bija labāk…

 39. Ну, то есть и самой драки не было, и нос никому не разбивали?! А британец то давно уже в Англии, и в ус не дует, и вообще, плевать ему на латвийское правосудие, они ведь ему не подсудны! Такие дела.

  • vai tu, kremļa ute, armijā nekad neesi kāvies? armijnieki vienmēr un visur ir kāvušies, arī padomju armijā zoļļuki vienmēr visur taisīja kašķi. Atraduši sensāciju…

   • Я офицер, я гражданских не бью, и не бил никогда.

    • Ņet, ņe biļi, ņet, prosto ubivaļi… takie oficeri, kak ТЫ.

     • Конечно, как же я до вас то не добрался, а. Досадно…

    • Oficieri,tev 1993 bija jaapamet LV uz neatgriesanos,ko veel smirdi seit???

     • Да вот пригодился. Специалисты нужны всегда. А воняете вы сами, и в гораздо большей степени.

    • Ну ,ну ,тут ты явно переборщил! В Литве в1972 г только так махались. Мямля ты земноводная,а не офицер после этих слов. Слюньтяй!

   • Ne, nekavamies. Mums 24/7 klat ir bijusi komandieri un disciplina bija limeni.
    Sist civilos pali – tas ir vispar absurds.

  • Saucas virsnieks, bet nespēj apgūt valodu 25 gadu laikā :))

   Līmenītis…

   • Ты совсем дурак, да?! Я же читаю ваши комментарии и отвечаю осмысленно. Просто предпочитаю писать на своём родном языке. Мне так удобнее.

    • Nu nevar tie kirilicā rakstošie Latvijas portālos kaut minimālu atbalstu gūt. Vēsture neļauj. Pamēģini citās valodās. Latviski , angļu , ebreju…

     • Ты думаешь, мне нужна ваша поддержка? Я не такой наивный. Как же, от вас дождёшся. Какая поддержка, какое сочувствие, о чём вы?! К кому угодно, но только не к русским, и уж точно не от вас.
      И мой язык ничуть не хуже вашего.

    • Tu oficieri,tev ar visu savu sarkano zvaigzni bija jaapazuud no Latvijas 1993 gadaa,ko tu veel dari LV???

     • Да живу я здесь! Непонятно что ли? Хобби у меня такое, действовать вам на нервы.

     • Mikis bērns cik tev ir gadiņu pēc tādiem rakstiem varētu būt sākumskolas pirmās klassītes

     • Комментарии надо читать внимательнее! Не могу я быть школьником, поскольку застал ещё советстское время. Плохо у вас с математикой.

  • Grafist! Ej Tu D..! Tu esi viena k…. maita un Tevi Vajag ne tikai kastrēt bet arī to lieko sūdu nogriezt,lai nav ko turēt rokās kad vajag urinēt!

   • Эдгарс! Держи себя в руках, ариец недобитый! Ну, или выпей яду, чтобы покончить с такими мучениями!

    • ja paskatās youtube,tad jaunie krievi pāriet uz eiropisko stilu, saprotams ka eiropā ir jautrāk, nekā Krievijā, jo vecie psrs dzimušie joprojām dzīvo psrs laikā, un grib noturēt vcajās sliedēs. tas pats ir arī Latvijā, joprojām uzspiež veco, un negrib ielaist jauno. bet pagaidīsim pāris 10 gadus kad nomainīsies šie cilvēki, paši atīrisies daļēji, jauniešiem tagat vairāk prāta nekā vecajiem, bet žēl ka skalo smadzenes, reāli robežu visi redzam Krievijai ir tik lielas zemes platības, pietiekami daudz lai izmitinātu visus, lūdzu sēžat sava pusē un mēs savā labi? neviens jums neliek šeit braukt, kaut vai slēdzat robežu, mums mierīgāka dzīve. jums ir sava zeme mums sava. kā teica kāds gudrs valsts vīrs-
     mēs neuzkundzējamies citiem un pieprasam lai neuzskundzējas mums.

   • Grafist, fašisms – itāļiem, nacisms – vāciem. Tev vislabāk piestāv lielkrievu šovinisms, kam raksturīgi nespēja rakstīt un runāt nevienā citā valodā.

Draugiem Facebook Twitter Google+