×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Krievzemes patriarhs cer apmeklēt Latviju; aicina neradīt ažiotāžu saistībā ar vizītes atlikšanu (11)

kirils

Krievu pareizticīgās baznīcas vadītājs, Maskavas un visas Krievzemes patriarhs Kirils trešdien paziņoja, ka cer apmeklēt Latviju, un aicināja neradīt ažiotāžu saistībā ar šīs vizītes atlikšanu pēc Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa ierosinājuma.

“Tā ir ierasta prakse, jo uzņemošā puse ir atbildīga par šīs vizītes kvalitāti. Laikam mūsu Latvijas partneriem bija kaut kādi apsvērumi, ka labāk rīkot šo vizīti citā laikā, nevis tagad, izveidojušās politiskās situācijas dēļ. Es to uztvēru pavisam mierīgi,” patriarhs sacīja, Maskavā tiekoties ar pareizticīgo mediju festivāla “Ticība un vārds” dalībniekiem.

Viņš uzsvēra, ka labprāt, “ar ļoti labām jūtām” brauks uz Latviju.

“Tur ir mans ganāmpulks, tur ir tauta, ar kuru es gribētu satikties un kopā lūgt Dievu,” sacīja Krievu pareizticīgās baznīcas vadītājs. Viņš piebilda, ka nekāda brauciena pagaidu atlikšana nav saistīta ne ar Latvijas tautu, ne ar Latvijas pareizticīgo baznīcu.

Jau ziņots, ka Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš aprīļa sākumā ierosināja patriarham Kirilam atlikt vizīti Latvijā, kas bija plānota maijā. Prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne atzina, ka šā ierosinājuma pamatā ir saspringta starptautiskā politiskā situācija. Patriarhs izskatīja šo ierosinājumu un atlika vizīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Nesaprotu tos latviešus, kuri pēc pārmaiņām mēģina atkal bučot roku Kremļa ieliktenim. Ja ceriet uz paradīzi krievu garā, tad atcerieties, ka jūsu senči jau nogaršoja šo paradīzi un saņēma pēc pilnas programmas gan katordznieka cienīgu dzives veidu, gan sulaiņa mundieri uz mūžu mūžiem.

 2. Krievu imperiālisma veicinātājs . Neļaut šim Putina rokas puisim iebraukt mūsu zemē ar savu svešo Latvijai naidīgo ideoloģiju -“pareizticību” ( russland uber alles).

 3. Mēs to Pūķina rokaspuisi negribam.

 4. Neaizmirsti uzlikt modin’at”aju un pa’nemt AK-47…Atvainojiet-J’us te esiet lieks.

 5. Ko dziedasi, impērijas lakstīgala? Vai to , ka divgalvainā briesmoņa zemē dzīvo izredzēta tauta? :). Vai arī baidīsi, ka ar katru notiks tas pats kas notika ar Jāni Kalniņu, ja uzdrīkstēsies aizstāvēt latviešu tautu? Nav tev, sātn, vietas mūsu Dievzemītē.

 6. … ‘ …Latvijas partneri …’ – kas tie tadi … ?!

  … ‘… Latvijas tauta …!?’, ta butu latviesu tauta, un sajos pstaklos ta nav izteikusi velmi, ne ielugusi SU -35 ipasniekus ne to pilotus sava zeme … !

 7. Dzirdēju sarunu transposrtā, ka Kirils pieskaņošot savu braucienu uz Latviju, saistībā ar Sudrabas dzimšanas dienu un kļūšanu par Saeimas deputāti. Sudraba kā pareizticīgā ir liels fans Kirilam. Par cik Kirils ir liels draugs Putinam un viņa agresīvas politikas stutētājs Ukrainā, tad var prognozēt arī viņa fanu attieksmi pret izraisīto asinspirti Ukrainā, un ne tikai.

 8. Lai pamēģina uz Ukrainu aizbraukt, tur krievu fašistu propogandētājus jau gaida.

 9. …kremļa baznīcas kungs sludina vardarbību, neiecietību, un stulbu viduslaiku tumsonību, tādam NAV ko meklēt Latvijā, ja nu vienīgi kurināt naidu!

 10. kaads ganaampulks, veel neatbraucot jau saacis glupiibas vemt!!!

 11. Indulis----> Kirilam Atbildēt

  Prom, tu Sātana kalps!

Draugiem Facebook Twitter Google+