Apbrīno

Kriss Brauns pēc apcietināšanas laidis klājā jaunu dziesmu 16

Foto – Leta/Reuters

Amerikāņu R&B dziedātājs Kriss Brauns laidis klajā jaunu dziesmu dienu pēc tam, kad pret ceturtdaļmiljonu ASV dolāru (225 000 eiro) lielu galvojumu tika atbrīvots no ieslodzījuma.

Kā jau ziņots, Brauns otrdien tika aizturēts Losandželosā aizdomās par vardarbības draudiem ar nāvējošu ieroci, paziņoja policija. Likumsargi ieradās Brauna mājā pēc tam, kad kāda sieviete naktī bija piezvanījusi policijai un lūgusi palīdzību, jo Brauns tēmējis uz viņu ar šaujamieroci.

Jaunās dziesmas nosaukums ir “What Would You Do?” (“Ko jūs darītu?”).

Brauna apsūdzētāja Beilija Kurana tādu pašu frāzi izmantoja video, kurā skaidroja lēmumu izsaukt policiju uz Brauna māju.

“Ko tu dari, kad jācīnās par savu dzīvi? Kad neviens nav tavā pusē,” platformā “SoundCloud” izlaistajā dziesmā jautā Brauns.

27 gadus vecais Brauns vairākas stundas nelaida policistus savā mājā, sakot, ka viņiem nepieciešams kratīšanas orderis.

Policija galu galā aizturēja Braunu un aizveda uz iecirkni, kā arī pārmeklēja viņa māju, lai atrastu ieroci.

Laikrakstam “Los Angeles Times” Kurana pastāstīja, ka esot ar draudzeni atpūtusies Brauna burbuļvannā, bet dziedātāju saniknojis tas, ka Kurana apbrīnojusi kāda Brauna paziņas rotaslietu. Viņa apgalvo, ka esot bailēs pametusi Brauna īpašumu, neparakstot konfidencialitātes līgumu.

Brauns ceturtdien sociālajos tīklos ievietoja vienu no savām nesenākajām dziesmām “Grass Ain’t Greener” par sievieti, kura “dzer alkoholu, kad mēs svinam”, vienlaikus “rēķinot manu naudu”.

Brauns atbrīvots no ieslodzījuma pret 250 000 dolāru lielu galvojumu. 20. septembrī Braunam būs jāstājas tiesas priekšā.

Brauns, kurš bija iekļuvis ASV singlu topā ar dziesmām “Run It!” un “Kiss Kiss”, arī agrāk vairākkārt nonācis konfliktā ar likumu.

2009. gadā viņš tika notiesāts par savas toreizējās draudzenes popdziedātājas Rianas piekaušanu, kuras dēļ Riana nevarēja ierasties uz “Grammy” balvu pasniegšanas ceremoniju.

2014. gadā Brauns pavadīja vairākus mēnešus cietumā par vardarbības draudiem, ar kuriem bija pārkāpis nosacītas atbrīvošanas nosacījumus. Viņa nosacītās atbrīvošanas termiņš beidzās 2015. gadā, bet pašlaik Braunu sūdz tiesā viņa bijušais menedžeris, kuram dziedātājs esot iesitis pa seju.

LA.lv