Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kuras ir 3 pašas nelaimīgākās zodiaka zīmes?2

Foto – Pexels

“Visi laimīgie cilvēki ir vienādi laimīgi, bet nelaimīgie – katrs savā veidā” – tā var pārfrazēt izcilā literatūras klasiķa Ļeva Tolstoja vārdus. Patiešām, ja paveras apkārt, var padomāt, ka vairāki cilvēki ir vienkārši radīti laimei, bet citi ar to nav apveltīti. Varbūt, ka visu nosaka zvaigžņu ietekme?

Hārvarda universitātes zinātnieki veica virkni statistikas pētījumu, kuri ļāva izskaitļot 3 pašas nelaimīgākās zodiaka zīmes. Kuras tās ir? Kādēļ viņas ir nelaimīgas?

Jaunava

Spriedze un augsta koncentrēšanas spēja raksturo šo zodiaka zīmi, kurai nenāktu par ļaunu vismaz nedaudz atslābināties, mest pie malas lieku nervozitāti un samazināt atbildības nastu, kuru šīs personības pašas sev uzkrāvušas.

Ja ne smagais raksturs, Jaunavas varētu kļūt par laimīgiem cilvēkiem, bet tās pašas izvēlas sev upuru un mocekļu lomu, bet pēc tam nes šo krustu visas dzīves garumā.

Taisnības labad ir jāpiebilst, ka veiksme reti uzsmaida Jaunavām, tāpēc viss, ko šie cilvēki saņem no dzīves, ir smaga un saspringta darba rezultāts.

Vēzis

Cilvēki, kas dzimuši Vēža zīmē, arī reti dēvē sevi par laimīgiem cilvēkiem. Patiešām, šiem ļaudīm ir diezgan daudz psiholoģisku problēmu, kas saistītas ar paaugstinātu aizdomīgumu.

Vēži bieži šaubās par sevi, saviem spēkiem, iespējām un pat izskatu. Turklāt Vēža zīmē dzimušie viegli padodas kaitīgu paradumu vilinājumiem, no kuriem atbrīvoties ir ārkārtīgi grūti.

Vēžu piekāpīgais raksturs liedz tiem vadīt cilvēkus, biežāk viņi ir padoto lomā, kas, protams, ietekmē viņu patmīlību, padarot tos dziļi nelaimīgus.

Un arī ģimenes dzīvē šie cilvēki parasti ir otrajā lomā, kas, protams, nevairo viņu dzīves prieku.

Zivis

Aptaujājot 10 tūkstošus cilvēku, visretāk sevi par laimīgiem nodēvēja Zivju zīmes pārstāvji. Šīs personības lielākoties ir intraverti, tāpēc iedziļinājušās sevī.

Zivju pašanalīze nereti pārtop par paškritiku un pašaustīšanu. Šeit liela ietekme ir nepārliecinātībai par sevi.

Saistītie raksti

Zivīm blakus trūkst cilvēka, kas viņus uzmundrinātu, dotu padomu un dažādi palīdzētu. Ja šāds cilvēks ir, tad Zivis no nelaimīgo personību rindām var pat pārtapt par veiksminiekiem.

Tomēr Zivīm ir diezgan grūti atrast radniecīgu dvēseli savu astroloģisko īpašību dēļ. Šīs zīmes pārstāvji ir radošas personības, kas nespēj domāt piezemēti un virspusēji, kas saskarsmē izraisa interešu un prioritāšu konfliktu.

Tieši tāpēc vairākums Zivju ir lemtas vientulībai, bet tā tām ir briesmīgāka par nāvessodu.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv