Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kuras ir labvēlīgās un nelabvēlīgās nedēļas dienas katrai zodiaka zīmei0

Foto – LA.lv

Kad atnāk veiksme

Zodiakālā apļa pārstāvji atšķiras ne tikai ar temperamentu. Katrai zodiaka zīmei ir savas laimīgās dienas, kad var gūt panākumus, tikpat kā nepieliekot pūles.

Daudzi ir ievērojuši, ka veiksme pie cilvēkiem atnāk atšķirīgā laikā. Vieni no pirmdienas aktīvi pieslēdzas darbam, gūst panākumus un burtiski peld veiksmes viļņos. Citi savukārt izrāda aktivitāti nedēļas beigās, it kā pamostoties pēc ilgstoša miega. Astrologi ilgstoši novērojuši planētas un zvaigznes, lai konstatētu pozitīvās un negatīvās dienas saskaņā ar zodiaka zīmi. Eksperti cer, ka šī informācija palīdzēs kļūt tev veiksmīgākam un apiet nepatikšanām ar līkumu.

Auns

Šā uguns zvaigznāja pārstāvjiem veiksmīgākās dienas ir otrdiena un svētdiena. Šajās dienās Auni spēs atrisināt daudz jautājumu profesionālajā sfērā, gūt panākumus karjerā un izglītībā. Tāpat šajās dienās var aktīvi nodarboties ar personisko dzīvi, meklēt jaunas pazīšanās vai būvēt pāru attiecības. Kā neveiksmīgas lietišķās un personiskās aktivitātes ziņā astrologi min piektdienu un pirmdienu. Šajās dienās Auniem ir jāapvalda dedzība, lai neuzprasītos uz nepatikšanās.

Vērsis

Vēršiem astrologi iesaka izrādīt aktivitāti dzīves lietišķajā jomā nedēļas sākumā – konkrēti, pirmdienā. Šis laiks būs veiksmīgs jaunu ideju ieviešanā un darījumu noslēgšanā. Personiskajā dzīvē veiksmīga būs piektdiena. Ceturtdienā vajag izvairīties no aktivitātes, lai nepieļautu kļūdas. Šajā dienā Vēršiem vislabāk nodarboties ar rutīnas darbu, lai iegūtu laiku nākotnes sasniegumiem.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvjiem nedēļā ir veselas trīs veiksmīgas dienas. Trešdien Dvīņi var droši nodoties radošām aktivitātēm, meklēt jaunus problēmu risināšanas veidus. Ceturtdien Dvīņiem paaugstinās komunikabilitāte – tas nozīmē, ka lietišķas sarunas un jaunas iepazīšanās nesīs panākumus. Svētdien Dvīņiem smaidīs veiksme, jo tu viegli gūsi uzvaru mīlas frontē. Savukārt sestdien ir jābūt piesardzīgam, lai nenokļūtu krāpnieku rokās.

Vēzis

Pirmdien un ceturtdien Vēži var aizmirst par kautrīgumu un aktīvi iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Šajās dienās šīs zodiaka zīmes pārstāvji var pieņemt pareizus lēmumus, kas ved uz panākumiem un labklājību. Izmanto šo laiku, lai panāktu izmaiņas uz labo pusi un atklātu jaunus horizontus. Lai veiksme no tevis nenovērstos, otrdienu un sestdienu pavadi vienatnē. Pēc astrologu uzskata, šīs dienas tev būs neveiksmīgas.

Lauva

Lauvas var sevi parādīt visā krāšņumā svētdienā. Šī diena šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir labākā nedēļā, bet tas nozīmē, ka veiksme būs tavās rokās. Svētdien tu varēsi gūt panākumus, pateicoties debesu ķermeņu pozitīvajai ietekmei. Neveiksmīga diena būs sestdiena. Šajā dienā astrologi Lauvām iesaka nesākt nekādas jaunas lietas, lai izvairītos no kļūdām un misēkļiem.

Jaunava

Jaunavām veiksme uzsmaidīs trešdien. Šajā labvēlīgajā nedēļas dienā tu var ķerties klāt pie pašu drosmīgāko plānu īstenošanas. Tāpat veiksmīga būs svarīgu lietu pabeigšana. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem atpūtai no nopietnām nodarbēm jāatvēl ceturtdiena un piektdiena. Šajās dienas aktivitāte samazinās, tāpēc riskēt ar savu laimi nav jēgas.

Svari

Astrologi uzskata, ka piektdiena un sestdiena ir veiksmīgākās dienas Svariem. Šajā laikā tu varēsi atrisināt daudz jautājumu, kā arī sākt ceļu uz panākumiem. Neveiksmīgas dienas ir otrdiena un svētdiena. Pastāv liela varbūtība, ka šajā laikā šīs zodiaka zīmes pārstāvji var sastapties ar neveiksmēm, tāpēc jābūt piesardzīgam it visā.

Skorpions

Otrdienā Skorpioni sajutīs spēku pieplūdumu un varēs nodoties vissvarīgākajām lietām. Šī diena tev ir labvēlīga, un astrologi iesaka plānot tikšanās un nopietnus darbus tieši šajā laikā. Piektdien un pirmdien Skorpioniem ir svarīgi izvairīties no agresīvi noskaņotiem cilvēkiem un ierobežot saskarsmi ar svešiniekiem, lai nekristu par negodīgu cilvēku viltību upuriem.

Strēlnieks

Strēlniekiem vislabāk izrādīt aktivitāti ceturtdien. Šī pozitīvā diena būs veiksmīga braucieniem un komandējumiem, lai dibinātu jaunas iepazīšanās un nodarbotos ar uzņēmējdarbību. Ceturtdien Strēlnieki varēs piesaistīt veiksmi, izrādot aktivitāti un neatlaidību. Atlikt svarīgus aizsākumus astrologi iesaka trešdien. Šajā dienā viegli pieļaut kritisku kļūdu.

Mežāzis

Mežāžiem labvēlīgas ir sestdiena un otrdiena. Šajās nedēļas dienās šīs zodiaka zīmes pārstāvji var atklāt sev jaunus attīstības ceļus, paplašināt horizontus un neatskatīties savā pagātnē. Atmetot šaubas, šajās dienās tu atklāsi sev ceļu uz laimi un personisko komfortu. Par neveiksmīgu laiku var uzskatīt ceturtdienu. Šajā dienā Mežāžiem jābūt piesardzīgiem, vajag atkārtoti pārbaudīt informāciju un neiesaistīties avantūrās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri var izmēģināt laimi trešdienā un sestdienā. Enerģētiski labvēlīgās dienas veicina aktivitātes pieaugumu, kā arī ļauj veikt vairākus darbus vienlaikus. Par neveiksmīgu dienu šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem astrologi uzskata svētdienu. Šī diena atrodas nelabvēlīgā zvaigžņu un planētu ietekmē, tāpēc piesardzībai jākļūst par tavu otro vārdu.

Zivis

Šī zodiakālā zvaigznāja pārstāvjus laime lutinās ceturtdien un piektdien. Šīs dienas būs piepildītas ar pozitīvismu, tāpēc pat paši sarežģītākie darbi padosies vieglāk nekā parasti. Gūt panākumus šajās nedēļas dienās tu varēsi, atmetot liekas emocijas. Piesargāties no skauģiem un nelabvēļiem Zivīm astrologi iesaka trešdien. Šajā dienā tava enerģētika ir visvairāk pakļauta negatīviem uzbrukumiem no ārpuses.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv