foto – hkkurbads.lv

“Kurbads” pagarina fināla sēriju 0

Ogres “Kurbada” komanda Latvijas čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē savā laukumā ar 7:4 (1:1, 4:0, 2:3) pārspēja “Mogo”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Britu pulkvedis: “Viņš blefo par kodolieročiem. Jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ​​labāk” 140

“Kurbada” hokejisti tika pie pirmās uzvaras šajā sērijā, kur ar 3-1 vadībā ir “Mogo”, kas trešdien neizmantoja iespēju kļūt par Latvijas čempioni.

Mača rezultātu pirmā 15.minūtē atklāja “Kurbada” uzbrucējs Juris Upītis, bet piecas sekundes pirms pirmā perioda beigām Andrejs Lavrenovs panāca izlīdzinājumu. Otrais puslaiks iesākās ar triecienu “Mogo” komandai, jo pēc sadursmes ar Kobu Jasu tikai uz nestuvēm laukumu spēja pamest rīdzinieku uzbrucējs un jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Daniels Riekstiņs. Jass saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, turklāt laukuma saimniekiem bija jāspēlē piecas minūtes mazākumā.

Lielo mazākumu “Kurbads” izturēja, bet tam beidzoties Jānis Straupe izvirzīja vadībā mājiniekus. Savukārt perioda otrajā pusē “Kurbads” hokejisti divarpus minūšu laikā guva trīs vārtus, ar diviem precīziem metieniem izceļoties Rihardam Remiņam, bet ar vienu Tomam Blukam. Trešās trešdaļas otrajā minūtē, realizējot vairākumu, Edgars Kurmis vienus vārtus atguva, bet nedaudz vēlāk Rustams Begovs panāca 3:5.

Mājiniekiem, lai atjaunotu trīs vārtu pārsvaru, vajadzēja vien pusminūti, precīzi metot Tomam Zeltiņam, bet piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Andris Siksnis ar elegantu metienu vēlreiz samazināja “Mogo” deficītu līdz diviem vārtiem. Pusminūti pirms finālsvilpes “Mogo” komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Bruno Zabis pēdējā sekundē raidīja ripu tukšos vārtos, pieliekot punktu “Kurbada” uzvarai.

Sērijas piektā spēle notiks piektdien Rīgā. Ja būs nepieciešams sestais mačs, tas pirmdien norisināsies Ogrē, bet, ja čempions būs jānoskaidro izšķirošajā, septītajā, cīņā, tā pēc nedēļas notiks “Mogo” laukumā.