Sports
Basketbols

Kurucs gaida jaunas ziņas no Bruklinas “Nets”0


Rodions Kurucs.
Rodions Kurucs.
Foto: Ieva Makare/LETA

Latvietis Rodions Kurucs ir apmierināts ar debijas sezonu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) , jo izdevās izpildīt trenera norādījumus, kā arī skaidrība par savu lomu laukumā viņam esot palīdzējusi noturēties Bruklinas “Nets” sastāvā

Pirmais gads NBA Kurucam padevās lieliski, – 63 spēlēs viņš vidēji izcēlās ar 8,5 punktiem un 3,9 atlēkušajām bumbām. Šāds sniegums pašu basketbolistu apmierināja, jo izdevies paveikt to, ko no viņa prasījis treneris. Viņš gan nenoliedza, ka dažās spēlēs izdevās izcīnīt mazāk atlēkušo bumbu vai atdot rezultatīvu piespēli, tomēr ņemot vērā, ka tā bija pirmā sezona, basketbolists par to daudz neraizējās un vairāk koncentrējās uz to, lai komanda gūtu uzvaras.

“Bija labi, bet, protams, vienmēr ir, kur pielikt. Savu lomu laukumā un trenera norādījumus es izpildīju. Svarīgi, ka sezonas gaitā aprunājos ar treneri un sapratu savu lomu, jo, ja es to nezinātu, nespēlētu,” par savu sniegumu aizvadītajā sezonā stāstīja latviešu basketbolists. “Treneris man deva uzdevumus, un es centos to izpildīt. Atlēkušās bumbas, darbs aizsardzībā, pārķertās bumbas, kā arī mest brīvos metienus – tie bija mani uzdevumi.”

“Esam arī aprunājušies par gaidāmo sezonu, un jau šobrīd man ir skaidri jaunie mērķi un uzdevumi. Treneris man izstāstīja nākamās sezonas plānu, kā arī manu lomu komandā un to, kas man vēl būtu jāpilnveido,” turpmāko darbu “Nets” rindās ieskicēja Kurucs.

Savukārt par savas komandas plāniem vasaras periodā, kad visas līgas vienības aktīvi darbojas spēlētāju piesaistē, basketbolists pats bija lielā neziņā.

“Cik no preses saprotu, “Nets” mēģina iegūt vienu no līgas zvaigznēm Kairiju Ērvingu, jo nesen komanda ir šķīrusies no pāris spēlētājiem, lai atbrīvotu vietu algu griestos.

Gaidu, kad mediji ieliks jaunas ziņas, jo pašam būs interesanti paskatīties, kas notiks vasarā,”
Saistītie raksti

par komandas aktivitātēm spēlētāju piesaistē stāstīja latvietis. “Komanda ir mainījusies pilnībā, jo, noslēdzot līgumu ar kādu zvaigzni, būs jāatbrīvojas no citiem spēlētājiem. Komandai jau ir pievienojies Taurīns Prinss no Atlantas “Hawks”, arī viņš ir jauns spēlētājs, tāpēc būs interesanti uzspēlēt kopā.”

Kurucs piektdien atgriezīsies ASV un ir paredzējis apmeklēt arī jauno spēlētāju drafta ceremoniju. “Piektdien dodos uz ASV. Aiziešu arī uz draftu – vēlos redzēt, ko “Nets” izvēlēsies. Apsveicināšos ar spēlētājiem, bet pirmdien jau uzsākšu treniņus,” nākotnes plānos dalījās NBA basketbolists.

LA.lv