×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
5. janvāris, 2016
Drukāt

“LA” intervēs Maestro Raimondu Paulu. Uzdod arī savu jautājumu! (13)

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijas Avīzes” žurnālisti intervēs komponistu Raimondu Paulu! Uzdod arī savu jautājumu lieliskajam mūziķim. Interesantākos jautājumus nosūtīsim komponistam. Lūgums rakstīt komentāru ailē un minēt arī savu vārdu!

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Abrīnoju Jūsu darba spējas un skaidro domāšanu astoņdesmit gados. Vai jums atliek laika grāmatām, un ja jā, ko lasāt?

 2. Abi ar Peteri veikli par labu naudu ietinuši tautu savas hipnotizejošas daiļrades vates mākoņos tā,ka tā vēl līdz šim nespēj atšķirt graudus no pelavam un dziedot,dejojot turpina uzturet šo okupantu radīto apdullinošo erzacu par īsti latvisku mākslu.

 3. Labs mūziķis, bet slikts cilvēks. Par naudu gatavs velnam atdot dvēseli. Tāpat viss skaidrs, jautājumu nebūs.

 4. Vai ir ideja ierakstīt albumus ar dziesmām no izrādēm “Trubadūrs uz ēzeļa”, “Marlēna”, “Leo. Pēdējā bohēma” kopā ar aktieriem, kuri šīs dziesmas izrādēs izpildīja? Tieši aktieru dziedājumi teātra mūzikai dod to īsto noskaņojumu, “balsi”, ne profesionālo dziedātāju. Tas būtu ļoti svētīgi. Žēl, ka šīs dziesmas vēl nav ierakstītas kopā ar aktieriem. Šajās izrādēs ir ļoti skaista mūzika.

 5. Vai Paula kungs domā, ka zaudētu vai iegūtu, ja pateiktu “…. kamēr Krievija iebrūk kaimiņvalstīs, es Krieviju boikotēju.”

 6. Liels talants( tik skaistu melodiju nav nevienam) un apbrīnojamas darba spējas.
  Paldies, ka Jūs mums esat!

 7. Paldies par fantastisko mūziku un lielo darbu,kas ceļ mūsu mazās Latvijas pašapziņu !

 8. Ar Paulu un Pēteri man viss ir skaidrs, jautājumu nav. Viņi domā, ka pateicīgai tautai jānorij visu ko pastrādās un par visu jāsamaksā, bet ar nepateicīgo – nav ko rēķināties.

 9. Skaidri zinot,ka uz savu jautājumu atbildi nesaņemšu,varu vien pateikt,ka,ja man būtu teju atoņdesmit gadu,es būtu Krievijā burtiski dievināta komponiste,bijusī Latvijas politiķe,prezidenta kandidāte un Kultūras ministre,tad,ņemot vērā manu ietekmi,es jau sen būtu atļāvusies pateikt Krievijas vēstniekam un presei,ka godināt kara noziedznieku Kononovu kaimiņvalstī,melot pasaulei par Baltijas “brīvprātīgu iestāšanos pSrS,par krievu diskrimināciju Latvijā un apvainot Latviju “fašisma godināšanā”ir vislielākā bezkaunība un cinisms.Bezatbildīga atrunāšanās,ka par politiku negrib runāt,neliecina par pašcieņu un patriotismu.Tādu vienkārši nav.

 10. Kādu labumu jūs guvāt likvidējot muzikālo komēdiju un telpas nododot īpašumā cilvēkiem, kas morāli grāva tautas apziņu un “barankas” vietā ar jūsu un Petera kopdarbību tika ierīkots kārtējais “Petropavlovskas” uzdzīves perēklis. Vai valsts un valdības gānīšana Krājbankas bankrota sakarā kad pats bijāt Saeimas deputāts un varējāt pieņemt attiecīgus likumus nav pašapvainošanās? Vai mazliet nav kauns no tautas par šiem veikumiem un izlēcieniem? Ceru ka saņemšu atbildi . Paldies

 11. Jānis (bundzinieks) Atbildēt

  Labdien. Vēlējos pavaicāt Masetro, vai 21.gadsimta cilvēkam ir nepieciešama tāda mūzika, kas tika radītā 20.gs. 60-tajos un 70-tajos, piemēram, Miles Davis fusion, George Russell trešā straumējuma big band komplicētās kompozīcijas, The Mahavishnu Orchestra. Tā ir komplicēta mūzika, kas pilnveido cilvēka dvēseli, bet mūsdienās viss kļūst arvien pliekanāks. Vai izcilība vēl ir nepieciešama?

 12. Vai Maestro piekrīt, ka ieiešana politikā – nebija labākais lēmums viņa kā komponista dzīvē? Vai Maestro no šādas savas dzīves pieredzes ir kāds novēlējums citiem mūziķiem? Paldies!

Draugiem Facebook Twitter Google+