×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
3. jūlijs, 2017
Drukāt

Latvija skaitļos. Ģimenes budžeta deficīts (2)

MV1info_11_5

Avots: Centrālā statistikas pārvalde

Centrālās statistikas pārvaldes dati rāda, ka tikai 0,9% ģimeņu materiālais stāvoklis ir tik labs, lai pilnīgi bezrūpīgi varētu nomaksāt visus nepieciešamos ikdienas izdevumus. Lielākās problēmas savilkt galus kopā ir pensionāriem un vientuļiem vecākiem. 73,4% mājsaimniecību atzīst, ka viņu rīcībā esošie ienākumi ir mazāki par zemāko nepieciešamo ienākumu līmeni. Kā pati mazākā summa, kas būtu nepieciešama, lai savilktu galus kopā, minēti vidēji 510 eiro uz vienu mājsaimniecību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nodokļi, nodevas priekšā un pakaļā. Pie tam atalgojums nemainīgi zems, ņemot vērā to, ka veikalā bez 70 eiro nav ko darīt (iepirkums divos maisiņos) … tas uz 2-vām nedēļām. Pēc tam ”sūkā īkšķi” …

  2. Ha-ha!510 eiras uz vienu mājsaimniecību?Cik tad tajā mājsaimniecībā ir statistisko iemītnieku?Manā ir trīs cilvēki – 1000 tikai par pārtiku,nerunājot par maksu par dzīvokli,ne mazāk kā 150 eiru,elektrību,ūdeni,arī silto,ziemā vēl apkure(kas ievērojami sadārdzina),gāze,tad vēl telefons(katram),galu galā,arī internets un kabeļTV.Interesanti,kurš tos secinājumus ir izzīdis no mazā pirkstiņa?!

Draugiem Facebook Twitter Google+