Latvijā
Sabiedrība

Labākās veļas mazgājamās mašīnas lielai ģimenei 16

Publicitātes attēls

Daudzi no mums neiedomājas savu dzīvi bez veļas mazgājamās mašīnas – lai gan šķiet, ka tā ir tikai vēl viena sadzīves tehnikas ierīce, ar tās palīdzību ļoti ātri un ērti var priecāties par tīru un svaigi smaržojošu apģērbu. Šo ierīču dažādība dod iespēju izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko veļas mazgājamo mašīnu – kam būtu jāpievērš uzmanību tad, ja nepieciešama ierīce lielai ģimenei?

Šajā gadījumā viens no svarīgākajiem aspektiem būs veļas mazgājamās mašīnas ietilpība. Loģiski, jo vairāk ģimenē locekļu, jo ātrāk piepildās veļas grozs. Tāpēc, ja mājās dzīvo vairāk par četrām vai piecām personām, būtu vērts padomāt par veļas mazgājamo mašīnu, kurā var ievietot vismaz sešus kilogramus veļas.

Izvēloties piemērotas ietilpības ierīci, mazgāšanas procedūras būs jāveic retāk, izdosies arī ietaupīt. Tomēr būtu jāpievērš uzmanība tam, ka, liekot veļu veļas mazgājamajā mašīnā, tajā būtu jāieliek par puskilogramu mazāk veļas, nekā norādīta maksimālā ietilpība. Pretējā gadījumā pasliktināsies mazgāšanas kvalitāte, turklāt pati ierīce arī daudz ātrāk nolietosies.

Ja ģimenē ir daudz ģimenes locekļu, vēlamies lielāku telpu vannas istabā, tāpēc, ja vēlēsieties šajā telpā turēt veļas mazgājamo mašīnu, nāksies pievērst uzmanību arī tās izmēriem. Veļas mazgājamās mašīnas atšķiras arī pēc iekraušanas
veida – var būt iekraušana gan no augšas, gan no priekšpuses, tāpēc piemērotākais variants būs atkarīgs no tā, kurā vietā plānojat to novietot. Liels šo preču sortiments tiek piedāvāts interneta veikalā 220.lv.

No priekšpuses ielādējamās veļas mazgājamās mašīnas pievilcīgas ar to, ka uz tām var ērti novietot nepieciešamās mantas un maksimāli izmantot telpu. Šajā gadījumā svarīgi pievērst uzmanību, vai izdosies katru reizi ērti atvērt durvis, taču līdzīga situācija sagaidāma izvēloties veļas mazgājamās mašīnas ar ielādi no augšas – tad būs jānodrošina, lai atverot vāku būtu pietiekama vieta virs ierīces. Šāds variants parasti ieteicams gadījumos, kad nepieciešama kompakta ierīce grūti aizsniedzamās vietās.

Lielai ģimenei jāveltī daudz vairāk brīva laika, tāpēc gribētos, lai veļas mazgājamā mašīna būtu pēc iespējas funkcionālāka un ļautu maksimāli samazināt sadzīves darbu skaitu. Šādos gadījumos būs piemērotas veļas mazgājamās mašīnas – žāvētāji, kas var piedāvāt gan žāvēšanas funkciju, gan arī dažādas moderno ierīču piedāvātās programmas, kuras arī atvieglos ikdienu. Vienkāršāka gludināšana, iespēja mazgāt izstrādājumus no jutīgākiem audumiem – tās ir tikai dažas no šobrīd piedāvātajām veļas mazgāšanas mašīnu funkcijām. Tāpēc, izvērtējot visas ģimenes locekļu vajadzības, viegli atradīsiet ierīci, kas ļaus ātri un efektīvi parūpēties par tīru apģērbu.

Plašu veļas mazgājamo mašīnu izvēli atradīsiet interneta veikalā 220.lv

LA.lv