Sports
Futbols

Ļašenko: Vairākums biedru apsolījuši atbalstīt mani0

Foto no Vadima Ļašenko arhīva

Vairums biedru apsolījuši mani atbalstīt, tāpēc domāju, ka uzvarēšu vēlēšanās, tā “LA” sacīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidāts Vadims Ļašenko.

LFF prezidenta vēlēšanas notiks 27. aprīlī un uz amatu pretendē Ļašenko, Kaspars Gorkšs, kā arī Krišjānis Kļaviņš. “Situācija ir pozitīva, domāju, ka uzvarēšu, jo biedri apsolījuši mani atbalstīt. Neteikšu, cik daudz un kuri, bet – vairākums,” teica Ļašenko, kurš uzskata, ka biedrus pārliecinājusi viņa programma un jau paveiktie darbi, tostarp Latvijas Telpu futbola asociācijas prezidenta amatā. “Es varu ne tikai stāstīt,” viņš uzsvēra priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentiem.

Ļašenko gandarīts, ka noorganizējis ziemas kausu 1. līgas klubiem, tiesa, ir aizdomas, ka tajā bijušas arī sarunātas spēles. LFF uzsākusi izmeklēšanu par Preiļu un Rēzeknes komandu savstarpējo maču (8:0). “Ir jāaizliedz iespēja likt likmes uz pirmās un otrās līgas spēlēm, viņi ir amatieri, tāpēc tas ir ļoti bīstami,” uzsvēra Vadims Ļašenko. Tiesa, aizliegt starptautiskajām bukmeikeru kompānijām piedāvāt likmes varētu būt ļoti sarežģīts process.

Saistītie raksti

Ja Ļašenko uzvarēs, tad savā komandā paturēs pašreizējo LFF ģenerālsekretāru Jāni Mežecki, kurš arī ir līdzatbildīgs par to, kur nonākusi Latvija izlase. Kā zināms, pēdējais ieraksts godu nedara – zaudējums pasaules rangā pēdējo vietu dalošajam Gibraltāram ar 0:1. “Kā zināms, uzvar komanda, bet zaudē treneris. Negribu aizskart Mežecki, jo kopumā futbolā, lai arī ir kritiskā stāvoklī, tomēr ir arī labas lietas, piemēram, U-19 izlases starts,” sprieda Vadims Ļašenko.

Ilggadējais Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs pēdējā laikā aktīvi tiekas ne tikai ar LFF biedriem, bet arī politiķiem pašvaldībās, valdībā un Saeimā, lai runātu par futbola tematiku. Arī Ļašenko nesēž rokas klēpī salicis, ir bijušas tikšanās Rīgas domē un citās pašvaldībās. Viņš ir turīgs uzņēmējs, pārvietojas Porsche “Cayenne” džipā ar personīgo šoferi. “Nemēģinu izrādīt statusu, cilvēki tāpat zina, ko esmu paveicis,” tā Ļašenko.

LA.lv