×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Latgalē bez vēsts pazuduši divi vīrieši (3)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas (VP) Ludzas iecirknis meklē divus bez vēsts pazudušus vīriešus, LA.lv informēja VP Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

1991. gadā dzimušais Andris Semjonovs no savas dzīvesvietas Preiļos, Andreja Upīša ielā 5 izgāja 1. aprīlī pēc plkst. 14, un līdz šim brīdim nav zināma viņa pašreizējā atrašanās vieta.

Andra augums 180 cm, vīrietis ir kalsnas miesas būves, īsiem tumši brūniem matiem.

Bija ģērbies pelēkās sporta biksēs, pelēkā jakā, tumši zilā virsjakā ar uzrakstu “Everlast”, kājās sarkanbaltās sporta kurpes. Brīvi sarunājas latviešu, krievu un angļu valodā.

Ja kādam zināma pazudušā Andra Semjonova atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija par viņu, policija lūdz zvanīt pa tālr.: 110, 65302800; 65302826 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

1932. gadā dzimušais Nikolajs Soboļs šī gada 3. aprīlī plkst.13:30 izgāja no savas dzīvesvietas Ludzas novadā, Briģu pagasta Prohoru ciemā un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta. Nikolajs bija ģērbies gaiši zilā virsjakā ar pelēkām svītrām ar uzrakstu “Michelin”, melnās biksēs, melnā ādas cepurē (naģene), kājās gumijas zābaki. Vidējas miesas būves, augums 174 cm, mati īsi sirmi. Sirmgalvim ir problēmas apkārtējās vides orientēšanā, kā arī var būt grūtības nosaukt savus personas datus un dzīvesvietas adresi.

Ja kādam ir zināma pazudušā Nikolaja Soboļa atrašanās vieta vai ir zināma jebkāda cita informācija par viņu, policija lūdz zvanīt pa tālr.: 110, 28744123 vai personīgi vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. vai Andris ir atradies?

  2. Nu kopā vini ir diezinvai..

Draugiem Facebook Twitter Google+