×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. novembris, 2012
Drukāt

Latgalē cieš uz ceļa


10. novembrī ap pieciem vakarā Sventes pagastā uz autoceļa Daugavpils–Ilūkste 38 gadus vecs vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, uzbrauca 16 gadus vecai jaunietei, kura, izkāpjot no autobusa, šķērsoja ceļa braucamo daļu.

 

Diemžēl gājēja notikuma vietā gāja bojā. Tajā pašā dienā Robežnieku pagastā 34 gadus vecs traktora vadītājs 3,13 promiļu stiprā alkohola reibumā nobrauca no ceļa un ietriecās mājas žogā.

Dienu iepriekš Naujenes pagastā dažādas traumas (kājas lūzums, nobrāzumi) guvis kāds 38 gadus vecs vīrietis, kurš bija nokritis no skutera, bet Tilžas pagastā 20 gadus vecs jaunietis, braucot ar automašīnu BMW, ar sāna spoguli aizķēra gājēju, kura pa ceļa braucamo daļu stūma velosipēdu. Pēc notikušā 69 gadus vecā sieviete bija nogādāta slimnīcā, bet pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas palaista mājās. Cietusī pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, pirmkārt, pārvietojoties pa ceļa braucamo daļu, otrkārt, bez gaismu atstarojošiem elementiem uz apģērba diennakts tumšajā laikā un, treškārt, pārvietojoties ārpus apdzīvotas vietas pa brauktuves labo pusi. Lai izvairītos no sadursmes ar gājēju, automašīnas vadītājs iebrauca grāvī.

Lāčplēša dienā Viļānos 46 gadus veca sieviete ar automašīnu “Volkswagen” Brīvības ielā ietriecās kokā, kas auga ceļa malā. No trieciena sieviete guva dažādas traumas un bija nogādāta slimnīcā, bojāts arī transportlīdzeklis. Policija skaidro notikušā iemeslu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+