×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. jūnijs, 2016
Drukāt

Latgalē uziet lielu daudzumu “kreisā Jeļcina”

Foto - VPFoto - VP

Veicot dažādus operatīvus un izmeklēšanas pasākumus nelikumīga alkohola apkarošanas jomā Latgales reģionā, policijas darbinieki mēneša laikā izņēma lielu alkohola daudzumu, kā arī atsavināja alkohola izgatavošanai paredzētas ierīces.

Kā informē VP, lielākais nelikumīga alkohola daudzums izņemts Daugavpilī. Toreiz Kriminālpolicijas biroja darbinieki apturēja kādu kravas automašīnu, kuras kravas nodalījumā tika pārvadāts nelikumīgs alkohols bez Latvijas akcīzes markām, kas bija fasēts trīs litru tilpuma tetrapakās. Kopumā policija atsavināja vairāk nekā 5 000 litru nelikumīga alkohola. Par aizdomās turamo atzīts kāds 1975.gadā dzimis vīrietis, vietējais iedzīvotājs. Kriminālprocess uzsākts par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā, par ko likums paredz līdz pieciem gadiem ilgu cietumsodu.

Vēl viena alkohola izņemšana notika Daugavpils novada Sventes pagastā, kur policisti atsavināja 500 litrus nelikumīga alkohola, proti, atšķaidītu spirtu, kas bija fasēts pudelēs ar pazīstamu degvīna marku etiķetēm. Šajā kriminālprocesā tiek pārbaudīts kāds 1966.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā saistībā ar līdzīga rakstura pārkāpumiem.

Arī Ludzas iecirkņa policisti guva sekmīgus rezultātus nelikumīga alkohola apkarošanā. Proti, pirms nedēļas, veicot viņu rīcībā esošās informācijas pārbaudi, noskaidroja, ka kāds vīrietis, iespējams, savā privātīpašumā izgatavo alkoholu. Šīs informācijas pārbaudei minētajā adresē veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policisti konstatēja un atsavināja 171 litru brāgas un kandžas, kā arī alkohola pagatavošanai paredzētu ierīci. Noskaidrots arī, ka 1985.gadā dzimušais saimnieks savu ražojumu turpat arī pārdeva.

Uzsāktajos kriminālprocesos turpinās izmeklēšana, kā arī nozīmētas nepieciešamas ekspertīzes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+