Sports
Hokejs

Latviešu rokāde NHL – Merzļikinu aizsūta uz AHL, Kivlenieku izsauc Kolumbusā0


“Es izgāzos, taču strādāšu un centīšos kļūt labāks,”  Elvis Merzļikins ir gatavs norīt krupi par neveiksmi pirmajā NHL spēlē.
“Es izgāzos, taču strādāšu un centīšos kļūt labāks,” Elvis Merzļikins ir gatavs norīt krupi par neveiksmi pirmajā NHL spēlē.
Foto: AP/Scanpix/LEYA

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” nosūtījusi latviešu vārtsargu Elvi Merzļikinu uz Amerikas Hokeja līgu (AHL), viņa vietā izsaucot Matīsu Kivlenieku.

“Blue Jackets” fārmklubam AHL Klīvlendas “Monsters” nākamās spēles paredzētas piektdien, sestdien un otrdien, tādējādi paredzams, ka Merzļikins debitēs Ziemeļamerikā otrajā spēcīgākajā līgā. Ņemot vērā līguma noteikumus, atrodoties AHL, viņš saņems tādu pašu atalgojumu, kā NHL.

Tikmēr Kivlenieks tuvākajās “Blue Jackets” spēlēs, kas notiks ceturtdien un sestdien, visticamāk, būs aiz Jonasa Korpisalo muguras.

Saistītie raksti

Merzļikins NHL uz laukuma bijis trīs spēlēs, kurās vidēji ielaidis 3,91 ripu un atvairījis 88,2% metienu. Viņam planētas spēcīgākajā līgā uzvaras vēl priekšā.

Tikmēr Kivlenieks septiņās AHL spēlēs svinējis piecas uzvaras pamatlaikā, ielaidis 2,37 ripas un atvairījis 90,9% metienu. Viņš jau iepriekš karjerā vairākas reizes izsaukts uz NHL, taču hokeja Mekā vēl nav spēlējis.

LA.lv