×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. augusts, 2015
Drukāt

Latviešu šuvējas romantiskā kleita sīvā konkurencē atzīta par “BurdaStyle” nedēļas projektu (1)

Foto: Elīna Belova, BurdaStyle.comFoto: Elīna Belova, BurdaStyle.com

Latviešu šuvējas Elīnas Belovas darinātā kleita “The Paris Dress” sīvā konkurencē atzīta par pasaules lielākā pašdarinātās modes un šūšanas portāla BurdaStyle.com nedēļas labāko projektu, LA.lv pastāstīja pati šuvēja.

Apģērbu dizaineri un šuvēji no visas pasaules katru nedēļu “BurdaStyle” izvieto simtiem pašu darinātu tērpu, no kuriem eksperti izvēlas vienu, kurš turpmāko nedēļu grezno portāla sākumlapu, tā saņemot maksimālu portāla apmeklētāju uzmanību.

Šuvēja stāsta, ka vieglais, puķainais tilla audums viņai iekritis acīs tieši pirms plānotā brauciena uz Parīzi kopā ar līgavaini, tādējādi kleita tapusi par godu romantiskam braucienam. Iespējams, tieši šī noskaņa uzrunājusi bargo žūriju!

“Ar apģērbu šūšanu nodarbojos tikai hobija līmenī, tāpēc man ir milzīgs prieks, ka manis darinātā kleita ir izpelnījusies šādu atzinību. Kopumā portālā piecu gadu laikā esmu ievietojusi jau 15 darbus, taču šī kleita ir pirmā, kura atzīta par nedēļas labāko projektu,” stāsta Elīna Belova.

Portālā BurdaStyle.com, kuru laikraksts “The New York Times” nodēvējis par šuvēju “Facebook”, reģistrējušies vairāk nekā 1,1 miljons lietotāju un ik mēnesi to apmeklē vairāk nekā 2,5 miljoni interesentu. Arī Latvijas apģērbu dizaineru un šuvēju vidū šis portāls ir populāra vide, kurā gūt iedvesmu un dalīties savā pieredzē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Žurnālā “Burda Moden” ir labas piegrieztnes. Man ir vairākas kleitas un kostīmi šūti pēc viņu modeļiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+