FOTO, VIDEO. Eirovīzijas skatītājus pārsteidz jaudīgais Somijas priekšnesums: sākotnēji šķiet, ka grupas dalībnieks ir puskails 0

Šī gada “Eirovīzijas” pirmajā pusfinālā, Somiju pārstāvēja “Windows95man”, izpildot dziesmu “No Rules!”. Viņu priekšnesums nepalika nepamanīts, jo viens no dziesmas izpildītājiem Temu Keisteri uz skatuves parādījās miesas krāsas apakšveļā, sākotnēji liekot skatītājiem domāt, ka viņš ir puskails.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas
Somijas priekšnesums 2024. gada Eirovīzijā

Izpildot skaņdarbu “No Rules!”, “Windows95man” grupas dalībnieks vispirms izkāpa no olas formas, skraidīja pa skatuvi tērpies apakšbiksēs, bet vēlāk, dziesmai turpinoties, viņam tika piešķirti īsi džinsa šorti, kas tika piestiprināti pie virvēm, no kurām nāca dzirksteles.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spriežot pēc publikas skaļajām ovācijām, viņiem izdevās iekarot skatītāju simpātijas, jo grupai tika veltīti skaļi aplausi un grupa iekļuva finālā.

Jau vēstījām, ka Somija bija viena no valstīm, kas iekļuva finālā. Tāpat tajā dzirdēsim Serbijas, Portugāles, Slovēnijas, Lietuvas, Ukrainas, Kipras, Horvātijas, Īrijas un Luksemburgas pārstāvjus.

Pirmajā pusfinālā uzstājās arī divas valstis no tā sauktā “Lielā piecnieka”, kas nodrošina lielāko daļu konkursa finansējuma – Lielbritānija un Vācija, kā arī Zviedrija, kas kā pērnā gada Eirovīzijas uzvarētāja ir šīgada konkursa rīkotāja un automātiska fināliste.

Otrais pusfināls notiks ceturtdienas vakarā, kad no 16 valstīm tiks izraudzītas vēl 10 finālistes.

Otrajā pusfinālā līdzās Izraēlai izskanēs arī Latvijas dziesma – Dona izpildītā “Hollow”. Tajā piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice.

Otrajā pusfinālā uzstāsies arī trīs “Lielā piecnieka” valstis – Francija, Spānija un Itālija.

Eirovīzijas fināls Malmē notiks sestdienas vakarā.

Karaliski zilā krāsa izstaro pārliecību! Dons šarmē Eirovīzijā