Latvijas futbola virslīgas vicelīderi “Skonto” viesos zaudē “Liepājas metalurgam” 0

Latvijas futbola virslīgas vicelīderi Rīgas “Skonto” sestdien 23. kārtas spēlē viesos ar 0;1 zaudēja “Liepājas metalurga” futbolistiem, informē organizatori.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Vienīgos vārtus spēles 23. minūtē guva Ritis Leiluga, nodrošinot liepājniekiem 12. uzvaru 22 spēles, bet “Skonto” sagādājot trešo neveiksmi 23 spēlēs.

Citā cīņā FK “Ventspils” savā laukumā ar 5:0 sagrāva Rīgas “Daugavu”. Latvijas čempionu labā pa diviem vārtiem guva Josuke Saito (36. un 64. minūtēs) un Simons Pauļus (39., 46.), bet vienu reizi precīzi sita Igors Tarasovs (90.+3). ventspilnieki izcīnīja 13. uzvaru 22 spēlēs.

Līderpozīcijas turnīra tabulā saglabā Daugavpils “Daugava”, kas sestdien tiekas ar FK “Jelgavu”. Sestdien spēlē arī Jūrmalas “Spartaks” un FB “Gulbene”.

Turnīra tabulā daugavpiliešiem ir 47 punkti, “Skonto” rēķinā 46, FK “Ventspils” nopelnījuši 42, bet “Liepājas metalurgs” 41 punktu.