×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

“Latvijas futbola virslīgu” vadīs vācietis Šlēgls

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Par jauno biedrības “Latvijas futbola virslīga” izpilddirektoru kļuvis vācietis Olivers Šlēgls, kurš iepriekš darbojies kā aģents, informē turnīra rīkotāji.

Gada izskaņā par virslīgas izpilddirektora amata atstāšanu paziņoja Emīls Latkovskis, kurš šajā postenī bija kopš 2013.gada decembra.

Biedrības “Latvijas futbola virslīga” valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs atgādina, ka pirmais biedrības izpilddirektors Normunds Malnačs nostrādāja divus gadus, bet Latkovskis – trīs. “Piecu gadu laikā esam daudz sasnieguši gan čempionāta organizatoriskā līmeņa paaugstināšanas, gan komerctiesību pārdošanas ziņā, bet nu ir pienācis laiks spert nākamos soļus Latvijas futbola attīstībā, un Šlēgla pieredze tam noteikti būs ļoti noderīga.”

Šlēgls ir Vācijas pilsonis, kurš Latvijā dzīvo kopš 2007.gada, kad ieradās, lai strādātu uzņēmumā “airBaltic”.

Savukārt kopš 2013.gada Šlēgls aviācijas nozarē vairs nedarbojas un līdz pagājušā gada beigām strādāja par sporta konsultantu un futbolistu aģentu uzņēmumā “SPOCS Sports Consultants”. Kopumā kā konsultants un menedžeris Šlēgls ir strādājis 15 gadus dažādās aviokompānijās Vācijā, Zviedrijā, Kuveitā un Latvijā, kā arī 16 gadu garumā ir strādājis par futbola tiesnesi Vācijas zemākajās līgās. Tāpat viņš piedalījies dažādu vietējā un starptautiskā līmeņa futbola sacensību organizēšanā.

Galvenos mērķus un darbības programmu Šlēgls prezentēs biedrības “Latvijas futbola virslīga” biedru kopsapulcē, kas risināsies 10.janvārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+