Foto – Juris Kalniņš

Latvijas komandu Eiropas čempionātā telpās pārstāvēs seši vieglatlēti 0

Latvijas komandu šonedēļ gaidāmajā Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās pārstāvēs seši sportisti, pavēstījuši rīkotāji.

7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Eiropas čempionāts telpās no 3. līdz 5.martam notiks Serbijas galvaspilsētā Belgradā, bet Latviju tajā pārstāvēs Elvijs Misāns (tāllēkšana, trīssoļlēkšana), Mareks Ārents (kārtslēkšana), Līga Velvere (800 metru skrējiens), Austris Karpinskis (400 metru skrējiens), Jānis Vanags (augstlēkšana) un Sindija Bukša (60 metru skrējiens).

No šiem sportistiem Eiropas čempionāta normatīvus bija izpildījuši tikai Misāns, Ārents un Velvere, kā arī daudzcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa, kura gan šajās sacensībās nestartēs. Pirms mēneša notikušajās “Kuldīgas Katrīnas kausa” sacensībās 60 metru distancē Bukšai pietrūka tikai vienas sekundes simtdaļas, lai izpildītu normatīvu, tomēr uz meistarsacīkstēm viņa brauks tik un tā, tāpat kā Vanags un Karpinskis.

Šomēnes visi seši šie vieglatlēti savās disciplīnās kļuva par Latvijas čempioniem telpās.

Pirms diviem gadiem Latvijas delegācija uz Eiropas čempionātu telpās devās 11 sportistu sastāvā. Toreiz netika izcīnīta neviena medaļa, bet labākais rezultāts bija tāllēcējai Aigai Grabustei, kura ierindojās astotajā vietā.

Pēdējais no Latvijas sportistiem, kurš Eiropas čempionātā telpās ticis pie kādas no godalgām, ir barjersprinteris Staņislavs Olijars, kurš 2002.gadā kļuva par bronzas laureātu. Tāpat viņš 2000.gadā izcīnīja arī zeltu.