Ekonomika
Auto un moto

Latvijas lielākais autopārvadātājs “Kreiss” saņem jau 2000. “Volvo” kravas auto 0


“Volvo Truck Latvia” piegādā 2000. kravas auto uzņēmumam SIA “Kreiss”.
“Volvo Truck Latvia” piegādā 2000. kravas auto uzņēmumam SIA “Kreiss”.
Publicitātes foto

“Volvo Truck Latvia” ir izdevies izveidot stabilu ilgtermiņa sadarbību ar SIA “Kreiss”, kas ir viens no lielākajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Eiropā.

Sadarbība ar SIA “Kreiss” ilgst jau 18 gadus un šo gadu laikā piegādāto kravas automašīnu skaits ir sasniedzis zīmīgu skaitli – 2000 “Volvo” kravas automašīnas.

Veiksmīga komunikācija un savstarpēja cieņa ir pamats ilglaicīgai “Volvo Trucks” un SIA “Kreiss” sadarbībai, kas rezultējusies ar 2000 “Volvo” kravas automašīnu iegādi.

“Volvo Group Trucks Latvija” rīkotājdirektors Emils Junsons norāda, ka ilgstošas sadarbības rezultātā “Volvo” ar “Kreiss” ir izveidojusies stabila ilgtermiņa sadarbība un labas attiecības.

“Mēs augstu vērtējam uzticību, kas šo gadu laikā ir nostiprinājusies un mācāmies viens no otra, daloties ar idejām un problēmu risinājumiem. “Kreiss” ir ļoti prasīgs klients, kas ļauj mums attīstīties kā piegādātājam. Mēs strādājam pie kopīgiem risinājumiem, kas padara mūsu uzņēmumu labāku,” stāsta Junsons.

Tāpat E. Junsons atzīmē, ka uzņēmuma “Kreiss” prioritāte ir drošība. Visi drošību uzlabojošie elementi ir “Kreiss” rīcībā esošajās kravas automašīnās.

“Volvo Trucks” ir ieguldīts liels darbs degvielas patēriņa uzlabošanai un daži uzlabojumi, kas veikti kopā ar “Kreiss”, šobrīd ir pieejami jaunākajās “Volvo” kravas automašīnās.

SIA “Kreiss” valdes loceklis Sergejs Zaļizko skaidro, ka sadarbība ar “Volvo Trucks” ļauj uzņēmumam būt konkurētspējīgam auto kravu pārvadājumu tirgū.

“Esam ļoti apmierināti ar stabilitāti un kvalitatīvo servisu, ko nodrošina “Volvo Trucks”. Mūsu sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi un tā ļauj izvirzīt augstus mērķus, kuru sasniegšanai Volvo ir vispiemērotākās kravas automašīnas,” stāsta Zaļizko.

“Volvo Truck Latvia” piegādā 2000. kravas auto uzņēmumam SIA “Kreiss”.
Publicitātes foto

Pirmā automašīna, kas 2000. gadā nonāca SIA “Kreiss” īpašumā, bija Volvo “FH12”, bet 2018. gadā piegādātais divtūkstošais kravas auto bija “Volvo FH” 4x2T 500 Zs.

Pērn SIA “Kreiss” tika piegādātas 211 “Volvo” kravas automašīnas, un ar katru gadu piegādāto automašīnu skaits turpina pieaugt. Līdz šī gada 31. oktobrim ir piegādātas jau 252 “Volvo” kravas automašīnas.

SIA “Kreiss” ir viens no nozīmīgākajiem kravu pārvadājuma uzņēmumiem Eiropas tirgū. Uzņēmums dibināts 1994. gadā un jau sākotnēji specializējās augļu, dārzeņu un citu īstermiņa realizācijas preču pārvadāšanā.

95% no SIA “Kreiss” rīcībā esošajām kravas automašīnas ir jaunākas par pieciem gadiem. Lielākā daļu SIA “Kreiss” autoparka veido “Volvo” jaunāko modeļu automašīnas.

Savukārt “Volvo Truck Latvia” nepilnu 20 gadu darbības laikā kļuvis par vadošo uzņēmumu Latvijā, kas nodrošina kravas transportlīdzekļu risinājumus. Vidēji katrs trešais kravas auto Latvijā ir “Volvo”.

Saistītie raksti

Tieši Rīgā 1996. gadā “Volvo Trucks” atklāja pirmo servisa centru Austrumeiropā, tādējādi iezīmējot jaunas stratēģijas – tiešās tirdzniecības un apkopes – sākumu, ko uzņēmums īstenojis visā Austrumeiropā un Centrāleiropā.

Patlaban Baltijas valstīs vien darbojas 12 “Volvo Trucks” servisa centri, no kuriem četri atrodas Latvijā.

Foto: Karīna Miezāja
LA.lv
LA
LA.lv
Ekonomika
“Domina Shopping” veikta evakuācija. Iespējami drošības riski
3 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Rīgā pārguļ vairāk un ilgāk: centrā par viesnīcām pārtop daudzas vēsturiskās ēkas
4 stundas
LA
LA.lv
Ekonomika
No Rīgas brīvostas pārvaldes piedzen 1,35 miljonus eiro. Spriedums jāizpilda 10 dienu laikā
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Baidās no ažiotāžas: neizpauž čekas aģentu kartotēkas publicēšanas datumu decembrī
30 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izvirza kanditātus darbam Saeimas komisijās. Kādam amatam virza Kučinski?
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Pasaulē
Leiboristi aicina Meju atsaukt saskaņoto “puscepto” Breksita vienošanos
49 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Koļegovas brālis skaidro shēmas, kā sadarbojies ar māsu naudas darījumos
22 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Vairumam “Elektrum” klientu rēķinu pieaugums nepārsniegs 3,5 eiro mēnesī
8 minūtes