Latvijas sieviešu hokeja izlase pasaules čempionāta mačā piekāpjas arī Dānijai 0

Latvijas sieviešu hokeja izlase Francijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas otrajā mačā pirmdien ar 4:5 (3:2, 1:1, 0:2) piekāpās Dānijai.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Latvijas izlases labā divus vārtus guva Līga Miljone, bet pa vienai reizei izcēlās Agnese Apsīte un Ieva Pētersone.

Pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja rezultatīvi, Dānijas hokejistēm divas reizes izvirzoties vadībā, bet ikreiz Latvijas hokejistēm protot atrast risinājumu un panākt izlīdzinājumu. Savukārt cīņas 19.minūtē pēc Miljones precīzā metiena vadībā jau izvirzījās Latvija, taču otrās trešdaļas sākumā pretinieces prata panākt izlīdzinājumu.

Tiesa, 32.minūtē Pētersone no jauna izvirzīja vadībā Latviju, bet rezultāts šajā cīņā nemainījās līdz cīņas izskaņai, kad pēdējo astoņu pamatlaika minūšu laikā Dānija guva divus bezatbildes vārtus un nodrošināja sev uzvaru.

Pēdējā minūtē Latvija nomainīja vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas vārtu guvumu neatnesa.

Kā zināms, sacensību pirmajā spēlē latvietes svētdien ar 1:5 piekāpās Čehijai.

Līdz ar to pēc divām kārtām Latvija nav ieguvusi nevienu punktu un atrodas pēdējā – sestajā – vietā apakšgrupā. Tā ir vienīgā komanda, kas šajā turnīrā pie punktiem pagaidām vēl nav tikusi.

Turnīra turpinājumā Latvija trešdien samēros spēkus ar sacensību saimnieci Franciju, bet pēc tam tiksies arī ar Norvēģiju un Austriju.

Sacensību spēcīgākā komanda iegūs tiesības startēt elites divīzijā, kamēr vājākā dosies uz pirmās divīzijas B grupu.

Latvijas izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, no 3. līdz 5.aprīlim Tukumā aizvadīja trīs dienu treniņnometni, kur tika pieslīpētas komandas sadarbības. Treniņnometnes laikā tika aizvadītas pārbaudes spēles ar Tukuma un “Lido” puišu vienībām.

Pasaules čempionāts pirmās divīzijas A grupā ilgs līdz 18.aprīlim.

Latvijas sieviešu hokeja izlases sastāvs dalībai pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā: