×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
25. marts, 2012
Drukāt

Ļaujiet vispirms izteikties Auniem!


aries

Saule caur Auna zodiaka zvaigznāju iet no 20. marta plkst. 7.14 līdz 19. aprīlim plkst.19.12.
 Cilvēkiem, kas dzimuši šajā laikā, ir možs gars un aktīvs dzīvesveids. Viņi vienmēr kaut kur traucas, vienmēr kaut kas jāpaspēj. Auns nesaprot, kā citi var sēdēt, rokas klēpī salikuši, ja dzīvē ir tik daudz darāmā. 


Pēc savas būtības Auni ir jaunatklājēji, jo viņu aktīvā daba liek atkal un atkal noskaidrot, kas atrodas aiz nākamā pagrieziena. Bet tiklīdz tas paveikts, viņi jau lūkojas pēc jaunām iespējām. Dažkārt tas rada iespaidu, ka Auni ne visu izdara līdz galam un daža laba iesākta lieta tā arī paliek pusceļā.

Ja Auna zvaigznājā dzimušajiem ir ko teikt, tad viņi noteikti to arī darīs. Ja kāds gribēs viņu sakāmo pārtraukt vai iebilst, tas tikai nostiprinās pārliecību, ka viņiem ir taisnība. Ja vēlamies ar Auna zīmē dzimušajiem saprasties, vispirms viņi ir jāuzklausa un pēc tam varam izteikt arī savu viedokli, taču pamatoti un argumentēti.

Auna zīmei piederīgie ir bieži sastopami sportistu, militāristu, zinātnieku un ceļotāju aprindās.

 

No 20. marta līdz 31. martam dzimušie ir Uguns stihijas Auni – šā tipa cilvēkiem patīk aktīvs dzīvesveids. Savā būtībā viņi ir cīnītāji. Viņiem ļoti svarīgi, lai savstarpējās attiecībās valdītu atklātība. Dažkārt izteicienos vai rīcībā mēdz būt asi, tieši un neiecietīgi. Šajā periodā dzimušajiem jācenšas izvairīties no pārsteidzīga lēmuma pieņemšanas.

Uguns stihijas Auni labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 1. datuma līdz 10. datumam.

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 11. datuma līdz 20. datumam.

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

 

No 1. aprīļa līdz 10. aprīlim dzimušie ir Zemes stihijas Auni – šie cilvēki zina, ko grib, un gandrīz vienmēr to arī dabū. Dažkārt viņi mēdz būt stūrgalvīgi un var ietiepīgi turēties pie savas taisnības, pat ja viņiem nav taisnība. Viņiem ir svarīga sava reputācija, tāpēc to, ko uzņemas, pilda godprātīgi un atbildīgi.Zemes stihijas Auni labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 1.datuma līdz 10. datumam.

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 11. datuma līdz 20. datumam.

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

 

No 11. aprīļa līdz 20. aprīlim dzimušie ir Gaisa stihijas Auni – šie cilvēki ir draudzīgi, komunikabli un zinoši. Labprāt ceļo, izzina pasauli. Interesanti sarunu biedri, labi žurnālisti un ekskursiju vadītāji. Dažkārt viņiem vienlaikus ir vairākas idejas, ko īstenot, tomēr būtu vēlams visu labi izsvērt un izvēlēties tikai vienu mērķi, uz ko tiekties. Jāmācās noteikt prioritātes savā dzīvē un uz to arī virzīties.

Gaisa stihijas Auni labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 1. datuma līdz 10. datumam.

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 11. datuma līdz 20. datumam.

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

 

Auna ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunam marta beigās dzīvē var būt pēkšņi un negaidīti notikumi, kas radīs spriedzi. Tomēr tas ir īslaicīgi, jo, sākoties aprīlim, viss nostāsies savās vietās. Labvēlīgs laiks jauniem darbiem un līgumu slēgšanai ir aprīļa otrajā pusē.

Vērsis

Vērsis jutīs, ka spēki un pacietība sāk izsīkt, tāpēc ne viss ies, kā plānots. Jāatturas no spontāniem un pārsteidzīgiem lēmumiem, kas pieņemti emociju uzplūdā. Tas var radīt vēl lielākus sarežģījumus un pat zaudējumus. Šis nav piemērots mēnesis, lai sāktu kaut ko jaunu.

Dvīņi

Pavasaris ir klāt, un Dvīņiem uz acīm rozā brilles. Lai ko citi teiktu, viņi tāpat to neuztvers nopietni. Aprīļa pirmajā nedēļā tomēr nāksies saskarties ar dzīves realitāti un risināt jautājumus, kas saistīsies ar pagātnē pieļautajām kļūdām.

Vēzis

Vēzim ir pienācis laiks pieņemt nopietnus lēmumus savā dzīvē. Jo šie lēmumi var ļoti nopietni koriģēt viņu dzīves veidu un kvalitāti. Vieglprātīga vai pavirša attieksme pret lietām vai notikumiem var sagādāt ciešanas vai neērtības uz ilgāku laiku.

Lauva

Lauva jutīs, ka ir pienācis īstais brīdis doties medībās. Lai iegūtu sev vēlamo rezultātu viss ir jāizvērtē un jāapsver, lai izšķirošajā brīdī ieceri nesabojā sīkumi, kas pirms tam šķita mazsvarīgi un nekaitīgi. Ja klausīsiet savai sirds balsij un iedzimtajai intuīcijai – dabūsiet, ko gribēsiet.

Jaunava

Šajā mēnesī Jaunavai ieteicams laiku un enerģiju ieguldīt dzīves sakārtošanai un stabilizēšanai, jo būs jūtams, ka iestājies neliels haoss. Var sākt, attīrot māju no veciem krāmiem un lietām, ko sen neizmantojam. Attīrot telpu fiziskā plānā, mēs attīrām arī savu garīgo telpu un dzīvē ienāk jaunas iespējas.

Svari

Svari jutīsies iztukšoti gan fiziski, gan morāli, tāpēc ieteicams pamainīt ikdienas iespaidus. Tas labāk veiksies, ja Svaru zīmē dzimušie dosies ceļojumā vai ekskursijā, apmeklēs koncertu vai teātra izrādi. Jaunas krāsas, iespaidi un jaunu cilvēku iepazīšana nomāks tukšuma sajūtu pašos.

Skorpions

Skorpionam nāksies būt godīgam pret sevi un atzīt, ka arī viņam piemīt īpašības, kas citiem var radīt diskomfortu. Ja spēsiet citus pieņemt tādus kādi viņi ir, baudīsiet cieņu, mīlestību un atzinību.

Strēlnieks

Strēlnieka sirds ilgosies mīlestības un uzmanības. Paši viņi būs radoši un gatavi jauniem dzīves izaicinājumiem. Ja ne viss sanāk, kā iecerēts, tad to vajag uztvert kā pozitīvu notikumu, jo dzīve tā cenšas Strēlnieku pasargāt no lielākiem zaudējumiem un ciešanām.

Mežāzis

Mežāzim pienācis laiks nostiprināt pamatu zem kājām. Jāpārskata līgumi un jāsakārto dokumenti, kas saistīti ar īpašumiem un valsts iestādēm. Piemērots laiks, lai veiktu ikgadējās veselības pārbaudes. Jānosaka dzīves prioritātes turpmākajiem mēnešiem.

Ūdensvīrs

Beidzot Ūdensvīrs ir sapratis, ka jārūpējas pašam par sevi, jo citi to viņa vietā nedarīs. Ieteicams atturēties no straujas slodzes palielināšanas, tas var radīt diskomfortu organismā un izraisīt īgnumu. Aprīļa otrajā pusē labs laiks iesākt jaunas lietas.

Zivis

Zivīm jāapvalda negatīvās emocijas, jo tas inficē arī apkārtējos. Pasaule būs tik gaiša un saulaina, cik gaiši būsiet paši. Ieteicams vairāk laika veltīt pašizglītībai un attiecību sakārtošanai, jo dzīves kvalitāti nosaka mūsu katra attieksme pret dzīvi, lietām un cilvēkiem.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Auna zodiaka zvaigznāju

Cilvēki kļūs gan aktīvāki, gan agresīvāki vārdos un darbībā. 24. martā Saule ies garām Urānam, tas var izraisīt pēkšņus notikumus ar grūti paredzamām sekām. Transporta līdzekļu vadītājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo šajā dienā būs vērojama arī paaugstināta agresivitāte un neadekvāta rīcība.

22. martā plkst. 16.37 sākas Jauns mēness.

Līdz 17. aprīlim Merkurs atradīsies Zivju zvaigznājā, tāpēc cilvēki būs izvairīgi solījumos, neizlēmīgi un bieži mainīs savas domas. Sākot ar 17. aprīli, Merkurs ies caur Auna zvaigznāju, kas radīs vēlmi skaļi un dažkārt pat agresīvi paust savu viedokli. No 12. marta līdz 4. aprīlim Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka cilvēki kļūs paviršāki un aizmāršīgāki, tāpēc biežāk pieļaus kļūdas.

3. aprīlī Venēra no Vērša Zvaigznāja pāries uz Dvīņu zvaigznāju. Tāpēc mazāk aktuāli būs jautājumi, kas skar nekustamos īpašumus, bet to vietā parādīsies interese par dažādām sabiedriskām aktivitātēm, atpūtas pasākumiem un ceļojumiem.

Marss visu šo laiku atradīsies Jaunavas zvaigznājā, retrogradā stāvoklī, tāpēc nāksies labot agrāk pieļautās kļūdas. Pārmaiņas varētu skart transporta un autokravu pārvadātāju firmas. No 13. aprīļa Marss atgriežas savā ierastajā kustībā, tāpēc daudz vieglāk un raitāk uz priekšu virzīsies darbi. Pastiprināsies vēlme pēc stabilas un sakārtotas darba vides.

Jupiters turpinās savu kustību pa Vērša zvaigznāju, tāpēc joprojām aktuāli būs nekustamo īpašumu un naudas ieguldīšanas jautājumi. Līdz 4. aprīlim labvēlīgs laiks, lai sakārtotu un caurskatītu finanšu dokumentus un noslēgtos līgumus.

Saturns atrodas Svaru zvaigznājā. No 7. februāra planēta joprojām ir retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka tiks pārskatīti likumi un atjaunotas vai aktualizētas ar tiesvedību saistītās lietas.

 

Auna padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 22., 30. marts; 6., 13. aprīlis

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 25. marts, 1., 2., 11. aprīlis (piesaista veiksmi darījumos), 28. marts; 4., 14., 15. aprīlis (matu griezums padarīs vizuāli jaunāku), 24. marts, 7. aprīlis (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 26. marts, 4., 6., 15. aprīlis (padara ķermeni jaunāku), 7., 8. aprīlis (atjauno enerģijas līdzsvaru).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 21. marts (attīra telpas enerģiju), 25., 26. marts (rada mājīgumu), 1., 2., 18. aprīlis (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 31. marts, 7., 17. aprīlis

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas: 21., 22., 27. marts, 1., 5., 6., 9., 11., 18. aprīlis.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 22., 24., 30. marts, 3., 10., 13., 19. aprīlis

Labvēlīgās veiksmes dienas 20., 25. marts, 4., 12., 15. aprīlis.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+