×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
4. oktobris, 2016
Drukāt

VIDEO: Laupīšana Tallinā: autobusā Rīgā aizturēts viens no uzbrucējiem

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Papildināta ar video.

Starpvalstu autobusā Rīgā aizturēts vīrietis aizdomās par pulksteņu veikala aplaupīšanu Tallinā, informēja Valsts policija (VP).

Pagājušajā nedēļā Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa, patruļpolicijas un Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieku sadarbības rezultātā tika aizturēts 1973. gadā dzimis vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par līdzdalību 28. septembrī Tallinā izdarītā pulksteņu veikala aplaupīšanā.

Latvijas un Igaunijas VP savstarpēji apmainoties ar informāciju, tika noskaidrots, ka viens no trim laupīšanas izdarītājiem, iespējams, pēc laupīšanas izdarīšanas pametis Igauniju un atrodas starpvalstu autobusā Tallina-Rīga-Viļņa, kas tobrīd jau tuvojās Rīgas autoostai.

Operatīvi reaģējot uz saņemto informāciju, uz autobusa pieturvietu tika novirzīta tuvākā RPP ekipāža, kas apturēja autobusu līdz Rīgas reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāžas ierašanās brīdim.

Pēc brīža notikuma vietā ieradās arī Rīgas reģiona pārvaldes patruļpolicijas darbinieki, kuri vīrieti aizturēja turpat autobusā un nogādāja Latgales policijas iecirknī tālāko darbību veikšanai.

Pašlaik 1973. gadā dzimušais vīrietis ir apcietināts un ir plānots, ka tuvākajā laikā viņš tiks izdots Igaunijai, kur attiecībā pret viņu tiks veikta tālākā izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+