Apbrīno

Lauris Reiniks šoruden dosies Latvijas koncertturnejā 16

Foto – Leta

Dziedātājs Lauris Reiniks no 14. oktobra līdz 30. decembrim apceļos Latvijas reģionus ar koncertturneju “Es domāšu par tevi”, aģentūru LETA informēja SIA “Mikrofona ieraksti” pārstāve Ilze Pleša.

Ar koncertiem Reiniks viesosies Cēsīs, Jelgavā, Ventspilī, Rēzeknē, Ādažos, Alūksnē, Valmierā, Madonā, Liepājā, Rīgā un Krustpilī. Līdz ar turneju tiks izdota un prezentēta mākslinieka pirmā izlase ar 20 dziesmām. Tāpat tiks izdota arī nošu grāmata ar 50 populārākajām Reinika Reinika dziesmām.

Mākslinieks savu talantu un prasmes papildinājis arī filmu un TV aktieru skolās Losandželosā. Savas karjeras laikā Reiniks izdevis deviņus studijas albumus, radījis ierakstus 11 valodās, saņēmis vairāk kā 20 nacionāla mēroga balvas un kļuvis par vienu no retajiem latviešu mūziķiem, kuriem izdevies gūt ievērojamus panākumus arī starptautiskā mērogā, īpaši Baltijas valstīs.

Viņa jaunākā dziesma “Es domāšu par tevi” pabijusi pirmajā vietā Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” topā, bijusi arī šīs radio stacijas spēlētākā dziesma, un jau četras nedēļas tā ir atrodama arī “Radio SWH” Top 20 dziesmu sarakstā.

Iepriekšējo reizi Latvijas reģionos Reiniks uzstājās pirms pieciem gadiem ar turneju “Es skrienu”.

LA.lv