×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
19. jūlijs, 2013
Drukāt

Lauva kāro ievērību!
 Horoskops augustam

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Lauvas Zodiaka zvaigznāju iet no 22. jūlija plkst. 18.55 līdz 23. augusta plkst. 2.02.

 

Šajā laikā dzimušajiem svarīgi būt pamanītiem un novērtētiem. Šos cilvēkus var sastapt it visur, kur notiek kas svarīgs. Viņi ir spilgtas personības, kas radušas izturēties tā, it kā tikai viņiem vien būtu taisnība. Savas vajadzības Lauva vienmēr uzskata par svarīgākajām, tāpēc viņiem ir daudz paziņu, bet maz draugu. Viņi ir ģimenes cilvēki un labi vecāki saviem bērniem. Tie, kuri ir izpratuši Lauvas dabu un iemantojuši uzticību, bauda viņu labvēlību un aizsardzību.

Lauva grib, lai viņu ciena un neierobežo. Prasīgi pret sevi un apkārtējiem. Šā tipa cilvēkiem patīk apmeklēt ar mākslu saistītus pasākumus, ceļot un baudīt dzīvi.

No 21. līdz 31. jūlijam dzimušie ir Uguns stihijas Lauvas – viņi ir rīcības cilvēki un grib būt situācijas noteicēji. Viegli aizkaitināmi, tāpēc labi saprotas ar tiem, kas maz runā, bet daudz izdara. Cilvēkus vērtē pēc viņu sasniegumiem dzīvē. Necieš neizlēmīgos un bailīgos. Viņus saista viss, kas vairo adrenalīnu. Patīk riskēt.

No 1. līdz 10. augustam dzimušie ir Zemes stihijas Lauvas – viņiem dzīvē ir svarīga stabilitāte. Lielākoties viņi cenšas ieņemt pēc iespējas labāku un prestižāku amatu, jo necieš konkurenci. Šā tipa Lauvas vadās pēc principa – visu vai neko! Cilvēkos augstu vērtē profesionalitāti un spēju saglabāt mieru dažādās dzīves situācijās. Viņu vidū ir daudz kolekcionāru.

No 11. līdz 22. augustam dzimušie ir Gaisa stihijas Lauvas – šiem cilvēkiem piemīt vārda spēks. Viņi ir labi oratori, režisori, aktieri un kultūras darbinieki. Šā tipa Lauvām patīk sabiedriski cilvēki ar labu humora izjūtu, kas daudz ceļo, lasa un papildina savas zināšanas dažādās jomās. Nepatīk, ja kāds apšauba viņu teikto. Vēlas atrasties uzmanības centrā.

 

lauvamvLauvas ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns gribēs doties atvaļinājumā un baudīt dzīvi. Tomēr iekavētie darbi un spriedze finanšu jautājumos var radīt šķēršļus šā nodoma īstenošanai. Ieteicama radoša attieksme pret ikdienā veicamajiem darbiem un jāatvēl laiks arī sev tīkamām lietām. Augusts labvēlīgs partnerattiecību veidošanai un nostiprināšanai. Vēlams vairāk laika pavadīt kopā ar bērniem un mīļiem cilvēkiem.

Augustā –  2., 10., 11., 24., 24., 26.  6.,12., 22., 23.

Vērsis

Vērsis izjutīs zināmu atvieglojumu, jo lietas beidzot sāk kārtoties un ikdienas darbos iestājas stabilitāte. Iepriekšējo mēnešu slodze un stresi ir prasījuši daudz spēka un enerģijas, tāpēc uzmanība jāpievērš veselībai. Jācenšas izvairīties no pārslodzes. Var rasties sarežģījumi partnerattiecībās, tāpēc jāvairās savas dusmas un neapmierinātību, kas radusies noguruma dēļ, izgāzt uz tuviem cilvēkiem.

Augustā –  12.,13.,14., 22., 26., 31.  1., 9., 28.

Dvīņi

Dvīņiem būs savi plāni, bet dzīvei – savi. Tāpēc nāksies rūpīgi plānot savu laiku, lai izvairītos no stresiem. Neapmierinātību Dvīņos radīs tas, ka apkārtējie prasīs uzņemties atbildību un atskaitīties par paveikto. Ieteicams vairāk uzturēties svaigā gaisā un doties nelielās ekskursijās vai pārgājienos. Tai vietā, lai dusmotos, labāk padomāt, kā risināt radušos situāciju.

Augustā –  7.,14., 21., 24., 25., 27.  4.,11.,17., 22.

Vēzis

Vēzim nāksies kārtot dažādus finanšu jautājumus. Tā kā daudzas lietas, ko viņš risinās, nebūs atkarīgas no viņa paša, Vēzis izjutīs diskomfortu tāpēc, ka jāpielāgojas citu cilvēku dzīves ritmiem un vajadzībām. Labvēlīgs laiks savas dzīves telpas sakārtošanai un uzlabošanai, iegādājoties un izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas.

Augustā –  5.,8., 9., 21., 22., 30.  7.,12.,19., 20.

Lauva

Lauvas dzīvē pamazām sāk iezagties rutīna un aptrūkt ideju, tāpēc ir piemērots laiks doties kādā tālākā ceļojumā vai apmeklēt kultūras pasākumus, lai varētu uz savu ikdienu paraudzīties no cita skat- punkta. Labvēlīgs laiks risināt dažādus juridiskos jautājumus un slēgt jaunus līgumus. Pirms tam gan jāizvērtē, kāds jums no tā labums, jo darbošanās pašas darbošanās pēc nedos vēlamo rezultātu.

Augustā –  3.,7.,10., 23., 25., 30.  9.,14., 21., 22.

Jaunava

Jaunavām pienācis laiks doties atvaļinājumā vai vismaz kārtīgās brīvdienās. Brīžiem iezagsies nogurums un sajūta, ka citi jūs speciāli kaitina. Tāpēc ieteicams izvairīties no burzmas un svarīgos jautājumus kārtot dienas pirmajā pusē. Raugieties uz dzīvi plašāk un nekoncentrējieties uz sīkumiem.

Augustā – 3., 5.,12., 22., 28., 29.  10.,11.,18., 23.

Svari

Svariem pienācis laiks padomāt pašiem par sevi, jo saplānot laiku tā, lai darbā un mājās visi būtu apmierināti, tāpat neizdosies. Jārūpējas par savu veselību, jo vieglprātīga attieksme pret šābrīža problēmām vēlāk var saasināties, radot nopietnas sekas. Ieteicams tikties ar draugiem, jo tie jūs pieņem tādu, kāds esat.

Augustā –  1.,7.,10.,11.,15., 30.  12.,13., 22., 27.

Skorpions

Skorpionu nodarbinās karjeras jautājumi. Tomēr šis nav piemērots laiks, lai tos risinātu. Labāk savu uzmanību veltīt jaunu iespēju radīšanai, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Ģimene un ietekmīgi cilvēki var jums palīdzēt īstenot iecerēto. Pats svarīgākais ir rīkoties, nevis nogaidīt.

Augustā –  5., 9.,13.,17.,18., 27.  2.,12.,18., 29.

Strēlnieks

Strēlniekam vajag dopingu dzīvei. Tas nozīmē, ka jādodas atklāt jaunus apvāršņus. Tikšanās ar cilvēkiem, jauni iespaidi un citu pieredze var lieti noderēt, īstenojot nākotnes plānus. Pirms ko uzsākt, der noskaidrot, vai tas ir tas, ko patiesi gribam. Jāmācās sadalīt ikdienas pienākumus un uzticēt to veikšanu citiem, lai vairāk laika veltītu pašizpausmei un piepildījumam.

Augustā –  3., 6., 7.,14., 15., 29.  4., 12.,18., 28.

Mežāzis

Mežāzis veikli lavierēs pa dzīvi, cenšoties izvairīties no pienākumiem. Šā iemesla dēļ radīs stresa situācijas pats sev un citiem. Mežāzim pienācis laiks kaut ko radikāli mainīt savā dzīvē un ikdienas ritmos. Jauni izaicinājumi sniegs nepieciešamo enerģijas lādiņu.

Augustā –  3., 8., 9., 16., 21., 31.  6.,18.,19., 29.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru kaitinās citu neizdarība. Tāpēc ieteicams pievērsties pašu pienākumiem un nejaukties citu dzīvē ar saviem padomiem. Jāmācās plānot savu laiku un noteikt prioritātes gan darbā, gan mājās. Labvēlīgs laiks atpūtas pasākumiem un nelieliem ceļojumiem. Darījumu un ceļojumu laikā jārūpējas par personu un īpašuma apliecinošu dokumentu drošību.

Augustā –  10., 14.,19., 20., 24., 25.  2., 22., 23., 27.

Zivis

Zivis gribēs būt novērtētas darbā un ģimenē, tāpēc izrādīs iniciatīvu un labprāt sadarbosies ar apkārtējiem. Pārdomāti jāizvērtē savas iespējas un resursi, lai īstenotu iecerēto. Piemērots laiks dzīves un darba vides enerģētikas sakārtošanai un uzlabošanai. Vairāk jāieklausās savās sajūtās un intuīcijā. Nevajag ļauties pašplūsmai.

Augustā –  13.,16.,17., 20., 28., 30.  4., 5., 19., 25.

 

Planētu ietekme Saulei, ejot caur Lauvas zvaigznāju

Saule ies caur Lauvas zvaigznāju, tāpēc cilvēki būs ambiciozāki. Katrs centīsies izrādīt savu svarīgumu un stāstīs par pūliņiem, ko ieguldījis, lai sasniegtu rezultātu. Vispatiesākais cilvēka varēšanas mērs ir viņa darbi, tāpēc ieteicams izvairīties no runām par to, kā būtu, ja būtu.

7. augustā plkst. 0.50 sākas Jauns Mēness cikls

Līdz 8. augustam Merkurs atradīsies Vēža zvaigznājā, tāpēc cilvēki jutīs vajadzību izpaust savas domas un jūtas, būs vēlme pēc kopības sajūtas.

8. augustā Merkurs pāriet uz Lauvas zvaigznāju. Tas pastiprinās katra paša svarīguma sajūtu un to varēs just arī runas veidā. Augusta pirmajā pusē būs tendence lielu uzmanību pievērst vārdiem un solījumiem, tāpēc labi jāapdomā, pirms ko solām, veicam darījumus vai slēdzam līgumus.

Visu šo laiku Venera būs Jaunavas zvaigznājā. Šā aspekta ietekmē cilvēkos pastiprināsies vēlme pēc klasiskām vērtībām un labām manierēm. Jācenšas izvairīties no steigas un kavēšanas, jo to uzskatīs par neprasmi organizēt savu laiku un līdz ar to radīsies iespaids, ka uz jums nevar paļauties.

Visu šo laiku Marss atradīsies Vēža zvaigznājā un tas nozīmē, ka cilvēkus vairāk vadīs emocijas nekā veselais saprāts. Daudzi personiski uztvers citu teikto un gribēs noskaidrot tā iemeslus, tas var radīt pārprastas situācijas un konfliktsituācijas. Ieteicams atturēties no citu kritizēšanas un savu viedokli, ja jums to nejautā, labāk paturēt pie sevis.

Arī šajā periodā Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki lielāku uzmanību veltīs savai finansiālajai drošībai tagad un nākotnē. Darījumiem un līgumu slēgšanai labvēlīgāka ir augusta pirmā puse. Augusta otrajā pusē pieaugs spriedze, ko izraisīs valūtu svārstības pasaules finanšu tirgū.

Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Tas pastiprina vēlmi pēc taisnības un godīguma. Daudzi vairs nebūs mierā ar šābrīža situāciju un agresīvāk paudīs savu neapmierinātību un nostāju. Darbosies princips: “Aci pret aci, zobu pret zobu!”

 

Lauvas padomi.

Šajās dienās pati daba dziedina

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 22., 29. jūlijs, 6.,7.,14., 21. augusts.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 30. jūlijs, 1.,10.,17. augusts (piesaista veiksmi darījumos), 9., 21. augusts (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 24. jūlijs, 11. augusts (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 30. jūlijs, 1.,11.,12. augusts (padara ķermeni jaunāku), 27. jūlijs, 20. augusts (atjauno enerģijas līdzsvaru), 24., 26. jūlijs, 4. augusts (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 25., 26. jūlijs, 3., 5.,14. augusts (attīra telpas enerģiju), 4.,12. augusts (rada mājīgumu), 9.,11. augusts (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 25., 26. jūlijs, 3., 4.,13., 14., 21. augusts.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir 22., 24., 26., 28., 31. jūlijs, 2., 5., 7., 10., 12. augusts.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 27. jūlijs, 3., 11., 14., 20., 21., 23. augusts.

Labvēlīgās veiksmes dienas 25., 30. jūlijs, 4.,13.,16. augusts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+