Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
8. marts, 2014
Drukāt

Leļļu teātrī sivēntiņi stāsies pretī vilkam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamnedēļ, 15. martā, Leļļu teātrī gaidāma pirmizrāde pašiem mazākajiem – atkalsatikšanās ar nebēdnīgajiem brālīšiem sivēntiņiem izrādē pēc angļu tautas pasakas motīviem “Trīs sivēntiņi un vilks”, liecina informācija teātra mājaslapā.

Pasaka par trīs sivēnbrālīšiem – diviem vieglprātīgajiem un apdomīgo – pazīstama jau paaudžu paaudzēs. Arī uz Leļļu teātra skatuves tā uzvesta vairakkārt, taču šoreiz – pašiem mazākajiem skatītājiem, turklāt unikālā marionešu tehnikā veidotā uzvedumā.

Izrādē saglabāts klasiskais pasakas sižets, ko gatavi izspēlēt mīlīgie marionešu ruksīši un nešpetnais vilks. Kas ir svarīgāk – bezbēdīga dzīves baudīšana vai rūpes par nākotni? Vai varbūt vērts kopīgiem spēkiem meklēt līdzsvaru, lai dzīvē netrūktu ne prieka, ne drošības? Kā Nif Nifam, Nuf Nufam un Naf Nafam izdosies izglābties no vilka zobiem – skatieties jaunajā marionešu izrādē “Trīs sivēntiņi un vilks”.

Pievienot komentāru

Liepājas dome jaunu aktieru sagatavošanā ieguldīs 67 176 eiroJauna aktieru kursa sagatavošanai Liepājas teātra vajadzībām pašvaldība turpmākajos četros gados Liepājas Universitātei piešķirs kopumā 67 176 eiro, tai skaitā šogad - 33 588 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+