Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
8. marts, 2014
Drukāt

Leļļu teātrī sivēntiņi stāsies pretī vilkam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamnedēļ, 15. martā, Leļļu teātrī gaidāma pirmizrāde pašiem mazākajiem – atkalsatikšanās ar nebēdnīgajiem brālīšiem sivēntiņiem izrādē pēc angļu tautas pasakas motīviem “Trīs sivēntiņi un vilks”, liecina informācija teātra mājaslapā.

Pasaka par trīs sivēnbrālīšiem – diviem vieglprātīgajiem un apdomīgo – pazīstama jau paaudžu paaudzēs. Arī uz Leļļu teātra skatuves tā uzvesta vairakkārt, taču šoreiz – pašiem mazākajiem skatītājiem, turklāt unikālā marionešu tehnikā veidotā uzvedumā.

Izrādē saglabāts klasiskais pasakas sižets, ko gatavi izspēlēt mīlīgie marionešu ruksīši un nešpetnais vilks. Kas ir svarīgāk – bezbēdīga dzīves baudīšana vai rūpes par nākotni? Vai varbūt vērts kopīgiem spēkiem meklēt līdzsvaru, lai dzīvē netrūktu ne prieka, ne drošības? Kā Nif Nifam, Nuf Nufam un Naf Nafam izdosies izglābties no vilka zobiem – skatieties jaunajā marionešu izrādē “Trīs sivēntiņi un vilks”.

Pievienot komentāru

"Es ceru, ka esmu koks". Inga Žolude raksta jaunu romānuProzaiķe Inga Žolude (1984) dzimusi Rīgā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.
Draugiem Facebook Twitter Google+