Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops ŪDENSVĪRAM. Mīlestība, karjera, nauda! 16

Foto – Fotolia

Ūdensvīrs: Vispārējais horoskops

Kopš gada sākuma Ūdensvīri sajutīs milzīgu enerģijas pieplūdumu un spēju darīt brīnumus – citādi nevar nosaukt notikumus, kas norisināsies 2018.gadā. Ūdensvīriem tiks dota iespēja paveikt to, par ko viņi sen sapņojuši – sākt savu biznesu, mainīt dzīvesvietu vai darbu, saraut saites ar apnikušu partneri, izmainīt ārieni un citas lietas. Viss veiksies viegli un vienkārši, kas sagrozīs prātu Ūdensvīram, kuram būs ļoti smagi un sāpīgi krist no panākumu virsotnēm. Lai tas nenotiktu, vajag censties nelielīties ar saviem panākumiem un kontrolēt savas emocijas.

Suņa gadā Ūdensvīri bieži uzvedīsies kā šā gada saimnieks – dažkārt dusmosies uz nepatīkamiem garāmgājējiem un pieglaudīsies tiem, kas pacienās ar gardu kumosiņu un pakasīs aiz austiņas. To var izmantot tenku izplatītāji un liekuļi, tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vajag vērīgi attiekties pret jauniem paziņām un atklāt sirdi tikai pārbaudītiem cilvēkiem.

Kopumā gads Ūdensvīriem paies labi. Nedaudz to sabojās veselības problēmas – iespējams, ka saaukstēšanās kļūs par nopietnākas saslimšanas cēloni, ja to nesāks ārstēt savlaicīgi.

Ūdensvīrs: Mīlestības horoskops

2018.gda mīlestības horoskops Ūdensvīram prognozē tādas jūtas, par kādām uzņem tikai meksikāņu seriālus. Tu iemīlēsies no pirmā acu uzmetiena un jau otrajā tikšanās reizē sāksi runāt ar izredzēto par kāzām. Suns neiesaka tev izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, citādi būs daudz kļūdu un vilšanos. Iespējams, ka cilvēks satiekas ar tevi tikai tava augstā statusa sabiedrībā vai naudas dēļ.

Ūdensvīram, kas ir ģimenes cilvēks, vajag izdarīt visu iespējamo, lai dažādotu attiecības ar dzīvesbiedru un ienestu tajās savdabīgu “rozīnīti”. Ja jūs mīlat viens otru kā agrāk, tad nekas jums netraucēs radīt kaut ko jaunu, uzbūvēt māju, laist pasaulē bērnu un galu galā – sarīkot vēl vienu medusmēnesi Kanāriju salās.

Ūdensvīrs: Veselības horoskops

Ūdensvīrs 2018.gadā var sajust nepatīkamus limfātiskās sistēmas darbības traucējumus. Zvaigznes iesaka tev vairāk kustēties, lai nebūtu limfātiskās stagnācijas un audu endēmijas, īpaši vasarā. Limfātiskas sistēmas darbības traucējumu dēļ var rasties problēmas ar kājām. Apakšējās ekstremitātes visu gadu būs apdraudētas, pacenties izvairīties no traumām un pārslodzēm. Šajā ziņā maijs-augusts ir visbīstamākais periods.

Jūlijs-oktobris būs ļoti labs, lai ārstētu nervu un gremošanas sistēmu – izmanto šo periodu, lai tiktu galā ar ieilgušām šīm organisma problēmām. Tāpat šis periods būs labvēlīgs, lai ārstētu balsta un kustību aparāta saslimšanas.

Novembrī-decembrī Ūdensvīriem, kas ir problēmas ar redzes orgāniem, ieteicams veikt profilaktiskus vai ārstnieciskus pasākumus. Rezultāti solās būt labi.

Ūdensvīrs: Mērķu un iespēju horoskops

Jūs esat tik neatkarīgs un radis ar visu tikt galā paša spēkiem, ka nevarat sagaidīt, kad apkārtējie cilvēki sāks apzināties jūsu patieso potenciālu. Ja iepriekš jūs labprāt izvairījāties no liekas uzmanības, tad nākamajā gadā jūsu sasniegumi ļaus jums kļūt par centrālo figūru.

Saistītie raksti

Jūsu ambīcijas, biznesa mērķi un reputācija turpinās augt un pieņemties spēkā. Jūsu talanti gūs atzinību. Jūs iegūsiet stāvokli, kurš jums piestāvēs, leposieties ar darbu, kurš jums nav tikai ienākumu avots, bet arī svarīga daļa sociālā statusa un prestiža nodrošināšanai.

Ūdensvīrs: Naudas un karjeras horoskops

Ūdensvīram veiksmi naudas lietās atnesīs darbs, kurā tie var pastāvīgi apgūt kaut ko jaunu. Viņiem piemērotākās profesijas ir izgudrotājs, zinātnes darbinieks, psihologs, dizainers, konstruktors.

LA.lv