Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Lieldienu reidu laikā pārbaudīti vairāk nekā 54 tūkstoši šoferu

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Lieldienu brīvdienu laikā reidos pārbaudīti vairāk nekā 54 tūkstoši šoferu, no kuriem 62 bija sēdušies pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, vēl pieciem konstatēta narkotisko vielu klātbūtne asinīs, informē Valsts policijā.

Laikā no 2. līdz 6.aprīļa vēlam vakaram vairāk nekā 1 300 Valsts policijas darbinieku veica pastiprinātu ceļu satiksmes uzraudzību. Svētku reidu laikā policisti uzraudzīja vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola vai citu apreibinošos vielu ietekmē, tāpat vai tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums un citi ceļu satiksmes noteikumi.

Reidu laikā tika pārbaudīti 54 714 šoferi, no kuriem 62 pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, vēl pieciem konstatēta narkotisko vielu klātbūtne asinīs,
taču 903 transportlīdzekļu vadītāji bija pārsnieguši atļauto braukšanas ātrumu.

Šogad Lieldienu brīvdienu laikā notikuši 224 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 34 cilvēki, četri no tiem dzīvību zaudējuši.

Pievienot komentāru

Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+