Apbrīno

Lieliskās pārvērtības: “Izklausies redzēts” triumfē Ieva Sutugova 16

Foto no “skaties.lv”

Svētdien pārvērtību šovā “Izklausies redzēts” uzvarēja Ieva Sutugova, kura kā Edīte Piafa izpelnījās nedalītas žūrijas simpātijas.

Žūrijā nemainīgi bija mūzikas vēstures eksperts Jānis Šipkēvics un atraktīvā Jana Duļevska, bet viņiem šoreiz pievienojās divi jauni vērtētāji: aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Annija Putniņa.

Pirmais skatītājus pārsteidza Dzintars Čīča jeb Džo Dasēns.

Šovā viņai sekoja Dināra Rudāne ar Minnijas Ripertones atveidojumu.

Kā trešais uz skatuves kāpa Normunds Pauniņš, radot sajūtu, ka Latvijā atkal atgriezusies Alla Pugačova, jeb, kā sprieda Šipkēvics, Alla Galkina. Ceturtais šoreiz uzstājās Mārtiņš Ruskis, iejūtoties 100. debijas ādā. Ruski gaidīja pārsteigums – skatītāju rindās sēdēja un numuru vērtēja arī pats Agris Semēvics.

Viņam sekoja Ieva Sutugova kā šarmantā Edīte Piafa, kura izpelnījās nedalītas žūrijas simpātijas. Taču nākamais dalībnieks – Emīla Kivlenieka atveidotais Rods Stjuarts latiņu noturēja – arī viņam tika īpašas uzslavas, kas spēlē palielināja spriedzi – kurš uzvarēs. Nākamā uz skatuves kāpa Rūta Dūduma, atveidojot Leonu Luisu. Bet kā pēdējā publiku pārsteidza Yana Kay jeb Intars Busulis.

Nākamajā svētdienā uz skatuves redzēsim Igo, Ozolu, Maiklu Džeksonu, Teilori Sviftu, Mr. Prezident, Whitesnake, Vanesu Paradī un Laru Fabianu.

LA.lv