×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Liepāja aicina uz performanci “Vīzija par kūrortu”

liepaja

Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā aicina ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi apmeklēt performanci “Vīzija par kūrortu”.

Muzejs apmeklētājiem būs atvērts neparastā laikā, lai izjustu un kaut nedaudz uzburtu īpašo Liepājas kūrorta auru, kas savulaik vasaras mēnešos virmoja pilsētā. Šeit ieradās nostiprināt veselību, baudīt pilsētas skaisto pludmali un kultūras piedāvājumu ne tikai no Krievijas impērijas, bet arī no Eiropas un visas Baltijas.

Plkst. 19 muzeja apmeklētājiem būs iespēja apskatīt izstādi ”Kūrorts. Mode. Liepāja” gida pavadībā, uzzināt, kā mainījusies mode laika griežos un noskaidrot ko vairāk par izslavēto Liepājas kūrortu.

Plkst. 20 ar modes performanci uzstāsies estētikas izglītības studijas bērniem un jauniešiem “Modes un Mākslas studija” dalībnieki. Ja izstādē redzami tērpi, ko cilvēki nēsājuši 19. un 20. gs., tad šajā priekšnesumā varēs ieraudzīt modes tendences un skatījumu, ko piedāvā mūsdienu jaunie apģērbu dizaineri.

Sadarbībā ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas Apģērbu dizaina nodaļu tiks demonstrētas šā gada absolventu – Ievas Kudumas, Agates Ķīvītes, Unas Treimanes un Maijas Bružes –veidotās diplomdarbu kolekcijas. Priekšnesums ieskandinās tuvojošos Liepājas modes svētkus, un tā norisi atbalsta uzņēmums “Omsa” un “Ilzes make-up studio”.

Vakara noslēgumā plkst. 20.30 muzeja apmeklētāji varēs baudīt mūziķu Ditas Baronas un Beatas Zariņas-Blaščinskas muzikālu priekšnesumu. Mūziķes radīs noskaņu, kāda bijusi toreiz, kad atpūtu un kūrorta priekus baudījušas izstādē redzamo skaisto kleitu valkātājas. Programmā izskanēs L. van Bēthovena, E. Toselli, J. Gādes un citu komponistu darbi.

PERFORMANCE_FLAIERIS

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+