Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Liepājā pasniegtas Gada balvas zinātnē

Foto: LETAFoto: LETA

Rūta Ķemere balvu saņēma nominācijā "Gada balva starpnozaru pētniecībā", kuras prēmija ir tūkstoš eiro.

Liepājas pilsētas Gada balvu zinātnē šogad pasniegtas pedagoģijas zinātņu doktorei Rūtai Ķemerei, filoloģijas doktorēm Anitai Helvigai un Ingai Bliskai, kā arī informācijas tehnoloģijas maģistram Kasparam Laurim, aģentūru BNS informēja Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Ķemere balvu saņēma nominācijā “Gada balva starpnozaru pētniecībā”, kuras prēmija ir tūkstoš eiro, Helviga nominācijā “Gada promocijas pētījums” un prēmiju 600 eiro, Bliska nominācijā “Jaunā zinātnieka balva” un 600 eiro, savukārt Lauris nominācijā “Gada maģistra pētījums” un 300 eiro lielu prēmiju. Kopējais balvas fonds šogad bija 2500 eiro.

Balvas piešķiršanas mērķis ir atbalstīt starptautiski atzītu pētījumu izstrādi un publicitāti visās Liepājas Universitātes pētniecības jomās, sekmēt Liepājai un Latvijai aktuālu jautājumu inovatīvus risinājumus, veicināt jaunu zinātnieku piesaisti pētniecībai un viņu profesionālu izaugsmi, sekmēt inteliģences un zinātnieku piesaisti Liepājai.

Gada balvu zinātnē Liepājā piešķir jau piekto gadu.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+