Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Liepājā pasniegtas Gada balvas zinātnē

Foto: LETAFoto: LETA

Rūta Ķemere balvu saņēma nominācijā "Gada balva starpnozaru pētniecībā", kuras prēmija ir tūkstoš eiro.

Liepājas pilsētas Gada balvu zinātnē šogad pasniegtas pedagoģijas zinātņu doktorei Rūtai Ķemerei, filoloģijas doktorēm Anitai Helvigai un Ingai Bliskai, kā arī informācijas tehnoloģijas maģistram Kasparam Laurim, aģentūru BNS informēja Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Ķemere balvu saņēma nominācijā “Gada balva starpnozaru pētniecībā”, kuras prēmija ir tūkstoš eiro, Helviga nominācijā “Gada promocijas pētījums” un prēmiju 600 eiro, Bliska nominācijā “Jaunā zinātnieka balva” un 600 eiro, savukārt Lauris nominācijā “Gada maģistra pētījums” un 300 eiro lielu prēmiju. Kopējais balvas fonds šogad bija 2500 eiro.

Balvas piešķiršanas mērķis ir atbalstīt starptautiski atzītu pētījumu izstrādi un publicitāti visās Liepājas Universitātes pētniecības jomās, sekmēt Liepājai un Latvijai aktuālu jautājumu inovatīvus risinājumus, veicināt jaunu zinātnieku piesaisti pētniecībai un viņu profesionālu izaugsmi, sekmēt inteliģences un zinātnieku piesaisti Liepājai.

Gada balvu zinātnē Liepājā piešķir jau piekto gadu.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+