Latvijā
Novados

Liepājā pazudušā zēna ģimene kopš maija bijusi Sociālā dienesta redzeslokā 0

Foto – VP

Liepājā pazudušā piecgadīgā zēna ģimene kopš maija beigām bijusi vietējā Sociālā dienesta redzeslokā, aģentūru LETA informēja dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Plašāk par to, kāds bija iemesls sadarbībai ar Sociālo dienestu un, vai ģimene saņēma kādus pakalpojumus, Jākobsone nekomentēja. Netiek atklāts arī, vai ģimenē ir citi bērni.

Sociālais dienests ir iesaistīties situācijas skaidrošanā par zēna pazušanu, tāpat tiek izvērtēts, vai zēna ģimenes locekļiem nav nepieciešama psihologa palīdzība.

Savukārt Liepājas bāriņtiesas redzeslokā ģimene nav nonākusi.

Jau vēstīts, ka Liepājā turpinās piecgadnieka Ivana Berladina meklēšana. Liepājā uzrunā sabiedriskā transporta šoferus, lai viņi pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu.

Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši Liepāju.

Vakar ap plkst.15 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir 1,28 metrus garš, vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa “Zibens Makvīna” attēlu uz tā.

Saistītie raksti

Zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Tomēr ir nepieciešama arī brīvprātīgo iesaiste. Pieteikties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LA.lv