“Liepājas metalurgs” zaudē otrajā pagarinājumā 0

Baltkrievijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā “Liepājas metalurgs” izbraukumā otrajā pagarinājumā ar 4:5 piekāpās Soļigorskas “Šahtjor” un sērijās līdz trīs uzvarām nonāca zaudētājos ar 0-2.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Liepājnieki spēles laikā divreiz nokļuva zaudētājos ar divu vārtu pārsvaru (0:2 un 1:3), tomēr pamatlaika galotnē prata atspēlēties. Divus no četriem vārtiem liepājnieki guva, spēlējot skaitliskā mazākumā. Pirmajā pagarinājumā nevienai komandai vārtus gūt neizdevās, bet hokeja maratonam punktu 83. minūtē vairākumā pielika Soļigorskas hokejisti. Neraugoties uz vārtu guvumiem bagātu spēli, laukumā bija īsts izslēgšanas spēļu hokejs ar maz metieniem pa vārtiem. 83 minūšū laikā “Šahtjor” pa vārtiem meta 28 reizes, liepājnieki – tikai 16. Kurzemnieku vārtus šajā spēlē sargāja Jānis Auziņš.

Piektdien sērijas pirmajā spēlē “Šahtjor” bija pārāki ar 2:0. Trešā spēle 5. martā notiks Liepājā. Ja sērijā būs vajadzīga ceturtā spēle, tā 6. martā paredzēta Liepājā, piektā – 8. martā Soļigorskā.

Citās ceturtdaļfinālu sērijās “Metallurg” – “Himik-SKA” 6:1 (2-0), “Neman” – “Lida” 4:3 (2-0), “Gomeļ” – “Junior” 2:3 pag. (0-2).

BALTKRIEVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS

Ceturtdaļfināls

Soļigorskas “Šahtjor” – “Liepājas metalurgs” 5:4 (2:0, 1:1, 1:3, 0:0, 0:0). 1:0 Suško (Jefimenko, Volkovs, 10:52), 2:0 Kambovičs (Medvedevs, Švedovs, 14:09, vair.), 2:1 Ankipāns (Kuzmenkovs, 3:49, maz.), 3:1 Stass (Nikolajevs, Čupriss, 28:53), 3:2 Ševčenko (Bajarūns, 40:53), 3:3 Bajarūns, )(Ališausks, Zabis (44:00), 4:3 Baukins (Čupris, Jefimenko, 46:22), 4:4 Straupe (Zabis, 56:06, maz.), 5:4 Jefimenko (83:14, vair.).