×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
10. februāris, 2018
Drukāt

Liepājas prokuratūrai lūdz apsūdzēt ugunsdzēsēju par marihuānas audzēšanu un glabāšanu (2)

Arhīva fotoArhīva foto

Iekšējās drošības birojs (IDB) lūdzis Liepājas prokuratūrai uzrādīt apsūdzību kādai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersonai par marihuānas audzēšanu un glabāšanu.

Pirmstiesas izmeklēšanā noskaidrots, ka persona savā dzīvesvietā glabāja izžāvētu marihuānu, kā arī nodarbojās ar marihuānu saturošu augu neatļautu audzēšanu.

Ugunsdzēsējs gan aizliegto augu nav audzējis vai glabājis lielā apmērā. Par to liecina ugunsdzēsējam inkriminētie Krimināllikuma panti. Ugunsdzēsējam ierosināts uzrādīt apsūdzību par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz trim gadiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Tāpat glābējam lūgts uzrādīt apsūdzību par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu. Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka teica, ka lieta saņemta kriminālvajāšanai tikai šonedēļ un lēmums par apsūdzību pagaidām nav pieņemts, līdz ar to komentāri par lietas apstākļiem pagaidām netiks sniegti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “Nelielā daudzumā,bez nolūka realizēt,” Pietiks ar brīdinājumu.

  2. Tad jau alkohola ražotāji jāliek cietumā uz mūžu, jo alkohols ir viena no smagākajām narkotikām.

Draugiem Facebook Twitter Google+