×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Lietas, ko izdarīt no rītiem, lai savu dzīvi padarītu labāku

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vairumam cilvēku rīti nebūt nesaistās ar dienas patīkamāko daļu – grūtības pamosties, steiga un lieks stress jau pirmajās nomoda stundās spēj sabojāt noskaņojumu uz visu dienu. Lai no tā izvairītos, iepazīsties ar greenmindandbody.com apkopotajiem ieteikumiem par lietām, ko izdarīt ik rītu, lai vairotu savu labsajūtu.

Mosties ar pateicību

Pateicības sajūtas ieviešana savā ikdienā vairos tavas pozitīvās emocijas. Pēc pamošanās pasaki klusībā “Paldies!” par iespēju nodzīvot jaunu dienu, gūstot pieredzi un izdzīvojot skaistus notikumus!

Atstāj vakardienu pagātnē

Pat tad, ja vakardiena ir bijusi teju nelaimīgākā diena visā tavā mūžā, neļauj tai sabojāt šodienu! Centies domāt pozitīvi, priecāties par gaidāmajiem notikumiem un atstāj aizvainojumu, skumjas un dusmas pagātnē!

Izmēģini meditāciju

Nav noslēpums, ka cilvēki, kuriem nav svešas lūgšanas vai meditācija, parasti jūtas vislaimīgākie! Ievies šo praksi arī savā ikdienā, ik rītu noskaņojoties gaidāmajai dienai garīgi!

Lasi

Tā vietā, lai no rīta lasītu vien ziņas, kas parasti lielākoties satur negatīvu informāciju, atvēli dienas pirmajā daļā brīdi arī iedvesmojošas un izglītojošas literatūras lasīšanai, kas tevi iepriecinās!

Neļaujies steigai

Samazini no rīta veicamo pienākumu skaitu līdz minimumam, lai varētu izbaudīt nesteidzīgu pamošanos un sagatavošanos jaunajai dienai! Pusdienas līdzi ņemšanai pagatavo iepriekšējā vakarā, tāpat jau laikus izlem, ko vilksi, un saliec sporta somā treniņam nepieciešamās lietas!

Izkusties

Fiziskas aktivitātes veicina labsajūtas hormonu izstrādāšanos, kas savukārt palīdz cīņā ar stresu un nodrošina labu garastāvokli. Tāpat regulāra izkustēšanās no rītiem stiprinās tavu gribasspēku. Vērts pamēģināt, vai ne?

Svaigs gaiss

Lai kārtīgi pamostos, tavam organismam nepieciešams skābeklis un dienasgaisma. Lai tos nodrošinātu, dodies uz darbu kājām, ja iespējams, vai vismaz 15 minūtes pavadi ārā, kaut vai izdzerot rīta kafiju.

Saplāno dienu

Lai dienas gaitā neļautos pašplūsmai, slinkošanai un prokrastinācijai, jau no rīta izplāno paveicamo darbu sarakstu un pieturies pie plāna! Tā tava diena būs produktīvāka, tajā būs mazāk stresa un tavs noskaņojums netiks sabojāts piemirstu pienākumu vai termiņu dēļ.

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+