×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. maijs, 2016
Drukāt

Lietuvā deputāts izmitina bēgļus savā vasarnīcā (7)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Petra Auštreviča vasarnīcā Lietuvā pusgadu dzīvos irākiešu bēgļu ģimene, raksta avīze “Lietuvos žinios”.

“Nolēmām piedāvāt bēgļiem kā pagaidu pajumti savu vasarnīcu – manu vecāku un manas bērnības māju, kur vietas tiešām pietiek. Domājam, ka viņiem jāpalīdz, un tai nav obligāti jābūt valstij, kas sniedz palīdzīgu roku,” sacījis politiķis, kurš EP darbojas liberāļu frakcijā.

Irākieši Jasers un Hansi Al Anī, kas ar abiem saviem bērniem ieradās Lietuvā pagājušā gada nogalē, deputāta vasarnīcā Viļņas rajona Juodšiļos dzīvo jau vairākas nedēļas. Auštreviči viņiem atlīdzību par pajumti neprasa, bet daļa komunālo maksājumu irākiešiem būs jāmaksā pašiem.

Saskaņā ar Eiropas Savienības bēgļu pārvietošanas programmu Lietuvai paredzēts divu gadu laikā uzņemt kopumā 1105 cilvēkus no tādām valstīm kā Sīrija, Irāka un Eritreja. Šobrīd Lietuvā jau dzīvo divas sīriešu un irākiešu ģimenes un viens laulāts pāris no Sīrijas, kopskaitā 11 cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kāds labs cilvēks,uzaicinājis viesus no Kuršu kāpām.

  2. sasapņojies uz EP krēslu

  3. mūsu mēdiji rakstīs par to,ka Godmaņi savos īpašumos ir izmitinājuši tos ārstus un skolotājus,par kuru laipnu uzņemšanu tik pašaizliedzīgi fano Godmaņkundze?Un vēl tie,kuri parakstījās par Āfrikas pārvietošanu uz Latviju?

  4. kad vairs nebūs deputāts(nevajadzēs zīmēties),iedos “bēgļiem” ar kāju pa pakaļu. 🙂

  5. kad vairs nebūs deputāts(nevajadzēs zīmēties), tad iedos “bēgļiem” ar kāju pa pakaļu . 🙂

  6. Kā var par tautas priekšstāvi būt cilvēks ar tik seklu redzējumu kas tic svešai propagandai. Kurš nesaskata, ka tie nav bēgļi, bet mēģinājums vajināt Lietuvas tautu un valsti.

Draugiem Facebook Twitter Google+