Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

Jelgavā notikusi vairāku auto sadursme

Foto no "jelgavasvestnesis.lv"Foto no "jelgavasvestnesis.lv"

Papildināts viss teksts saskaņā ar jaunāko informāciju.

Šovakar ap plkst.18 Jelgavā, Loka maģistrālē, notikusi vairāku automašīnu avārija, kurā cietuši cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) speciāliste Inta Šaboha.

Sākotnēji tika ziņots, ka negadījumā iesaistītas trīs automašīnas un cietušo atbrīvošanai no transportlīdzekļiem nepieciešama glābēju palīdzība, tāpēc uz notikuma vietu devās divas VUGD autocisternas.

Vēlāk izrādījās, ka cietušie no transportlīdzekļiem izkļuvuši pašu spēkiem. Pašlaik vairāk informācijas par cietušajiem nav.

Negadījums noticis Loka maģistrāles sākumā, nobraucot uz ielas no Jelgavas apvedceļa, aģentūrai LETA pastāstīja aculiecinieki.

Savukārt portāls “www.jelgavasvestnesis.lv” vēsta, ka, ierodoties notikuma vietā VUGD, sākotnējā informācija neapstiprinājās – cietušie bija tikuši ārā no automašīnām pašu spēkiem.

Notikuma vietā strādā trīs ātrās palīdzības brigādes.

Portāls Valsts policijā noskaidroja, ka automašīna «Audi 80 Avant», tuvojoties Loka maģistrālei, nav devusi ceļu kravas automašīnai. Rezultātā notika sadursme, kurā cieta arī automašīna «Škoda», kas brauca pa galveno ceļu pretī kravas mašīnai. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, negadījumā cietuši trīs cilvēki – «Audi 80 Avant» pasažieris un «Škodas» vadītājs un pasažieris, raksta portāls,

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+