Mobilā versija
Brīdinājums +0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Jelgavā notikusi vairāku auto sadursme

Foto no "jelgavasvestnesis.lv"Foto no "jelgavasvestnesis.lv"

Papildināts viss teksts saskaņā ar jaunāko informāciju.

Šovakar ap plkst.18 Jelgavā, Loka maģistrālē, notikusi vairāku automašīnu avārija, kurā cietuši cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) speciāliste Inta Šaboha.

Sākotnēji tika ziņots, ka negadījumā iesaistītas trīs automašīnas un cietušo atbrīvošanai no transportlīdzekļiem nepieciešama glābēju palīdzība, tāpēc uz notikuma vietu devās divas VUGD autocisternas.

Vēlāk izrādījās, ka cietušie no transportlīdzekļiem izkļuvuši pašu spēkiem. Pašlaik vairāk informācijas par cietušajiem nav.

Negadījums noticis Loka maģistrāles sākumā, nobraucot uz ielas no Jelgavas apvedceļa, aģentūrai LETA pastāstīja aculiecinieki.

Savukārt portāls “www.jelgavasvestnesis.lv” vēsta, ka, ierodoties notikuma vietā VUGD, sākotnējā informācija neapstiprinājās – cietušie bija tikuši ārā no automašīnām pašu spēkiem.

Notikuma vietā strādā trīs ātrās palīdzības brigādes.

Portāls Valsts policijā noskaidroja, ka automašīna «Audi 80 Avant», tuvojoties Loka maģistrālei, nav devusi ceļu kravas automašīnai. Rezultātā notika sadursme, kurā cieta arī automašīna «Škoda», kas brauca pa galveno ceļu pretī kravas mašīnai. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, negadījumā cietuši trīs cilvēki – «Audi 80 Avant» pasažieris un «Škodas» vadītājs un pasažieris, raksta portāls,

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+