×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

Londonas olimpisko spēļu ciematā pacelts Latvijas karogs

Foto: Marita VilciņaFoto: Marita Vilciņa

Trešdienas vakarā kupls skaits Latvijas olimpiskās delegācijas locekļu piedalījās svinīgā Latvijas karoga pacelšanas ceremonijā Londonas olimpisko spēļu ciematā.

Uz karoga pacelšanas ceremoniju bija ieradušies visi uz šo brīdi olimpiskajā ciematā ieradušies sportisti, treneri un medicīnas personāls, kā arī LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, ģenerālsekretārs Einars Fogelis, Latvijas olimpiskās komandas vadītājs Žoržs Tikmers un Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Eduards Stiprais.

Londonas olimpiskā ciemata mērs kā dāvanu Latvijas komandai pasniedza sudrabā veidotu Londonas pastkarti ar iegravētu tekstu no Viljama Šekspīra lugas “Divpadsmitā nakts”, kā arī novēlēja Latvijas komandai sasniegt visaugstākos rezultātus Londonas olimpiskajās spēlēs.

Savukārt Latvijas delegācijas vadītājs Tikmers olimpiskā ciemata mēram pasniedza Latvijas mākslinieku veidotu stikla trauku.

Pati ceremonija noritēja brīvā, atraktīvā un sirsnīgā gaisotnē, kas pārsteidza un aizkustināja pat Latvijas komandas pieredzējušākos dalībniekus.

Karoga pacelšanas ceremonija Latvijas olimpiskajai komandai notika kopā ar Austrijas, Togo, Ekvatoriālās Gvinejas un Luksemburgas valstu olimpiskajām komandām.

Šodien Latvijas olimpisko komandu ciematā iecerējis apmeklēt Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Savukārt vēl 20 Latvijas olimpiskās delegācijas pārstāvji, tai skaitā pieci Latvijas šķēpmetēji, Latvijas olimpiskajai delegācijai Londonā pievienosies vēlā vakarā, jo dosies uz Londonu plkst.14.15 no starptautiskās lidostas “Rīga”.

Kā ziņots, Londonas olimpiskajās spēlēs Latvija pieteikusi 46 sportistus, tomēr jau tagad ir skaidrs, ka startēt varēs ne vairāk kā 45 no viņiem, jo Latvijas rekordistam 100 metru sprintā Ronaldam Arājam jūnija beigās tika veikta pārrautās Ahileja cīpslas operācija.

Londonas olimpiskās spēles ilgs no 27.jūlija līdz 12.augustam.

Atklāšanas ceremonijā piektdien Latvijas karogu nesīs pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+