Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
7. augusts, 2012
Drukāt

Londonas pirmdienas olimpiskie medaļnieki

olimed77

Londonas olimpiādē pirmdien tika sadalīti 18 medaļu komplekti. Valstu komandu vērtējumā ar 64 (31-19-14) medaļām vadībā ir Ķīna, otrajā vietā ar 63 (29-15-19) ir ASV, trešajā ar 40 (18-11-11) – Lielbritānija. 

Vingrošana

Apļi vīriešiem

1. Arturs Nabarete Zanetti (Brazīlija)

2. Čeņ Jibins (Ķīna) 

3. Mateo Morandi (Itālija)

Atbalsta lēciens vīriešiem

1. Džans Akseons (Dienvidkoreja)

2. Deniss Abļjazins (Krievija) 

3. Igors Radivilovs (Ukraina) 

Līdztekas sievietēm

1. Alija Mustafina (Krievija)

2. He Kesjiņa (Ķīna) 

3. Elizabete Tvedle (Lielbritānija) 

Burāšana

“Laser Radial” klase sievietēm

1. Sjui Lidzja (Ķīna)

2. Marita Bouvmēstere (Nīderlande)

3. Evi Van Akere (Beļģija)

“Laser” klase vīriešiem

1. Toms Slingsbijs (Austrālija) 

2. Pavloss Kontidess (Kipra)

3. Rasmuss Mairgrens (Zviedrija)

Šaušana

50 metru distancē ar šauteni no trīs pozīcijām vīriešiem

1. Nikolo Kampriani (Itālija) 

2. Kims Jonhjuns (Dienvidkoreja) 

3. Metjū Emonss (ASV) 

Tranšeju stends vīriešiem

1. Džovanni Černogorazs (Horvātija)

2. Massimo Fabrizi (Itālija) 

3. Fehaids Aldēhani (Kuveita) 

Vieglatlētika

Lodes grūšana sievietēm

1. Nadzeja Ostapčuka (Baltkrievija) 21,36

2. Valērija Adamsa (Jaunzēlande) 20,70

3. Jevgeņija Kolodko (Krievija) 20,48

Kārtslēkšana sievietēm

1. Dženifera Sura (ASV) 4,75

2. Jarisleja Silva (Kuba) 4,75

3. Jeļena Isinbajeva (Krievija) 4,70

3000 metru kavēkļu skrējiens sievietēm

1. Jūlija Zaripova (Krievija) 9:06,72

2. Habiba Gribi (Tunisija) 9:08,37

3. Sofija Asefa (Etiopija) 9;09,84

13. Poļina Jeļizarova (Latvija) 9:38,56

400 metru barjerskrējiens vīriešiem

1. Felikss Sančess (Dominikānas republika) 47,63

2. Maikls Tinslijs (ASV) 47,91

3. Havjers Kulsons (Puertoriko) 48,10

400 metru skrējiens vīriešiem

1. Kirani Džeimss (Grenāda) 43,94

2. Luhelins Santoss (Dominikānas republika) 44,46

3. Lalonds Gordons (Trinidada un Tobago) 44,52

Treka riteņbraukšana

Sprints vīriešiem

1. Džeisons Kenijs (Lielbritānija)

2. Gregorijs Božē (Francija)

3. Šeins Pekinss (Austrālija)

Jāšana

Komandu sacensības konkurā

1. Lielbritānija (Niks Skeltons ar zirgu Big Star, Bens Maers ar Tripplpe X III, Skots Brašs ar Hello Sanctos, Pīters Čārlzs ar Murka’s Vindicat W) 

2. Nīderlande 

3. Saūda Arābija 

Svarcelšana

Svara kategorija līdz 105 kilogramiem vīriešiem

1. Oleksijs Torohtijs (Ukraina) 412 kg (185+227)

2. Navabs Nasiršelals (Irāna) 411 (184+227)

3. Bartolomejs Vojcehs Bonks (Polija) 410 (190+220)

7. Artūrs Plēsnieks (Latvija) 390 (175+215)

Grieķu romiešu cīņa

Svara kategorija līdz 60 kilogramiem

1. Ormids Hadži Noruzi (Irāna)

2. Revazs Lašhkhi (Gruzija)

3. Rjutao Macumoto (Japāna)

3. Zaurs Kuramgomedovs (Krievija)

Svara kategorija līdz 84 kilogramiem

1. Alans Hugajevs (Krievija)

2. Karams Mohameds Džabers Ebrahims (Ēģipte)

3. Damians Janikovskis (Polija)

3. Danjals Gadžijevs (Kazahstāna)

Svara kategorija līdz 120 kilogramiem

1. Mihains Lopess Nunjess (Kuba)

2. Heiki Nabi (Igaunija)

3. Johans Eurens (Zviedrija)

3. Riza Kajalps (Turcija)

 

SPORTA SPĒĻU REZULTĀTI

Basketbols vīriešiem

A grupa: Tunisija – Lietuva 63:76, Francija – Nigērija 79:73, Argentīna – ASV 97:126. Tabulā: ASV 5-0, Francija 4-1, Argentīna 3-2, Lietuva 2-3, Nigērija 1-4, Tunisija 0-5.

B grupa: Austrālija – Krievija 82:80, Lielbritānija – Ķīna 90:58, Spānija – Brazīlija 82:88. Tabulā: Krievija 4-1, Brazīlija 4-1, Spānija 3-2, Austrālija 3-2, Lielbritānija 1-4, Ķīna 0-5.

Ceturtdaļfinālā: ASV – Austrālija, Francija – Spānija, Brazīlija – Argentīna, Krievija – Lietuva

Handbols vīriešiem

A grupa: Argentīna – Tunisija 23:25, Islande – Lielbritānija 41:24, Francija – Zviedrija 29:26. Tabulā: Islande 10, Francija 8, Zviedrija 6, Tunisija 4, Argentīna 2, Lielbritānija 0.

B grupa: Ungārija – Serbija 26:23, Dānija – Dienvidkoreja 26:24, Spānija – Horvātija 25:30. Tabulā: Horvātija 10, Dānija 8, Spānija 6, Ungārija 4, Serbija 2, Dienvidkoreja 0.

Ceturtdaļfinālā: Islande – Ungārija, Francija – Spānija, Dānija – Zviedrija, Horvātija – Tunisija

Volejbols vīriešiem

A grupa: Austrālija – Polija 3:1, Itālija – Bulgārija 0:3, Lielbritānija – Argentīna 0:3. Tabulā: Bulgārija 12, Polija 9, Argentīna 9, Itālija 8, Austrālija 7, Lielbritānija 0.

B grupa: Krievija – Serbija 3:0, ASV – Tunisija 3:0, Brazīlija – Vācija 3:0. Tabulā: ASV 13, Krievija 11, Brazīlija 8, Vācija 5, Serbija 5, Tunisija 0.

Ceturtdaļfinālā: Bulgārija – Vācija, Polija – Brazīlija, Krievija – Argentīna, ASV – Itālija

Ūdenspolo vīriešiem

A grupa: Kazahstāna – Horvātija 4:12, Grieķija – Austrālija 8:13, Spānija – Itālija 7:10. Tabulā: Horvātija 10, Itālija 7, Spānija 6, Austrālija 4, Grieķija 3, Kazahstāna 0.

B grupa: Rumānija – Serbija 4:12, Ungārija – ASV 11:6, Lielbritānija – Melnkalne 4:13. Tabulā: Serbija 9, Melnkalne 7, Ungārija 6, ASV 6, Rumānija 2, Lielbritānija 0.

Ceturtdaļfinālā: Horvātija – ASV, Itālija – Ungārija, Melnkalne – Spānija, Serbija – Austrālija

Futbols sievietēm

Pusfināli: Francija – Japāna 1:2, Kanāda – ASV 3:4 papildlaikā (pamatlaiks 3:3).

Lauka hokejs sievietēm

A grupa: Japāna – Ķīna 1:0, Dienvidkoreja – Beļģija 3:1, Lielbritānija – Nīderlande 1:2. Tabulā: Nīderlande 15, Lielbritānija 9, Ķīna 7, Dienvidkoreja 6, Japāna 4, Beļģija 2.

B grupa: Jaunzēlande – Vācija 0:0, ASV – Dienvidāfrika 0:7, Argentīna – Austrālija 0:0. Tabulā: Argentīna 10, Jaunzēlande 10, Austrālija 10, Vācija 7, Dienvidāfrika 3, ASV 3.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+