×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. jūnijs, 2016
Drukāt

LR4 ēterā draud noslepkavot 12 000 iedzīvotājus; vēršas prokuratūrā (30)

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs noliek ziedus pie pieminekļa "Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no nacistiskajiem iebrucējiem" Uzvaras parkā, godinot Otrajā pasaules karā kritušo piemiņu.Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs noliek ziedus pie pieminekļa "Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no nacistiskajiem iebrucējiem" Uzvaras parkā, godinot Otrajā pasaules karā kritušo piemiņu.

Foto - LETA

Saeimas deputāts Edvīns Šnore (VL-TB/LNNK) uzrakstījis iesniegumu ģenerālprokuroram, lūdzot izvērtēt Latvijas Radio 4 izskanējušo aicinājumu noslepkavot tos 12 000 Latvijas iedzīvotājus, kuri portālā ManaBalss.lv parakstījušies zem iniciatīvas par Uzvaras laukuma Rīgā atjaunošanu tā vēsturiskajā veidolā.

9.maijā Latvijas Radio 4 programmā “Doma laukums” tika atskaņoti klausītāju viedokļi par minēto “Manabalss.lv” iniciatīvu. Kāda zvanītāja paudusi šādu aicinājumu: “Man liekas, daudz vieglāk ir iznīcināt tos 12 000 cilvēkus, kuri parakstījās, nekā pieminekli,” informē deputāts.

Savukārt raidījuma vadītāja Jana Jermakova, reaģējot uz šo frāzi, rezumēja: “Nu redziet, cik spēcīga aizstāvība ir mūsu piemineklim.”

Tā kā iniciatīvu parakstījušo personu vārdi un uzvārdi ir publiski pieejami Internetā, šāds publiski pausts aicinājums uzskatāms par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt miesas bojājumus, norāda Šnore.

Deputāts vērsies arī Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) ar lūgumu izvērtēt raidījuma vadītājas Jermakovas rīcību, ne tikai nenorobežojoties, bet pat paužot pozitīvu attieksmi pret ēterā izskanējušo viedokli par 12 000 cilvēku iznīcināšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Ne nu kāds kādu slepkavos,tas ir karstumā un aizvainojumā izteikts vārds,bet bāleliņi uzreiz sūdzēties metās.No latviešu puses daudz vairāk izskan draudi,aizvainojošas frāzes,kas provocē ikdienā.Es neparakstījos,jo uzskatu to par muļķīgu domu,vēsturi nevar noliegt,un nevar aizliegt cilvēkiem pieminēt savus tuviniekus,kas karā zaudēja dzīvības,neatzīmēt uzvaru pār fašistisko režīmu,kara beigas-tie ir lieli svētki,bet te par to ņirgājas.Pie Latvijas iekļaušanas Padomju savienībā līdzvainīgas ir arī sabiedrotās valstis,kas sadalīja Eiropu ietekmes sfērās.

 2. Es nebūšu starp tiem 12000,kurus draud nokaut jauno laiku Bērtuļa naktī,jo aiz nezināšanas neparakstījos.Taču labāk izvēlētos būt starp viņiem nekā turpināt dzīvi valstī bez viņiem.

 3. Es nebūšu starp 12 000 pēc solītas Bērtuļa nakts,jo aiz nezināšanas neparakstījos,kaut būtu to darījis.Taču labāk izvēlētos būt starp viņiem nekā turpināt dzīvot valstī bez viņiem.

 4. lai tak savac to savu nacistu pieminekli un tinas uz savu plaso krievzemi.te tak viniem tik slikta dzive,bet ar mietu ara no Latvijas nedabusi.Kas par nekaunigu tautu!!!

 5. Varbūt Janu Jerm.aukovu pašu vajadzētu pakārt, jeb vismaz atbrīvot no ieņemtā posteņa.

 6. Varbūt Janu Jermaukovu vajadzētu pakārt blakus Pūķinam un viņa bandītiem.

  • Да вы не патриот. Вы провокатор.
   Такой же, как и английские фанаты. Сначала активно провоцируют драку, а потом обижаются что им надавали по морде.

 7. No krievu nacistiskajiem iebrucējiem Rīga vēl šodien nav atbrīvota.

  • А вы нахальный вор, голубчик! Вы же видели, я уже коментировал здесь, и всё-равно влезли, и опять украли мой ник. Вы же вор рецедивист! Когда же вас посадят?

 8. Es kategoriski nevēlos ar saviem nodokļiem uzturēt LR4, kas atļaujas šādas provokācijas. Āmen.

 9. Вот интересно, а что г.Шноре думал, что у его провокации не будет последствий? Вы кинули камень в воду, и удивляетесь, что пошли круги. А разве своими действиями вы не этого добивались? Вы же первыми стали раскачивать лодку!

 10. 12 000,un to translees tieshaja etera?

 11. 9. maija iekarojumiem.. Atbildēt

  to,ar tiem 12 000,gatavojas veikt tieshaja eeteraa,to transles LR4?

 12. cilvēka izskats vien neliecina, ka tas ir cilvēks……………………evolūcijai ir arī atkritumi

 13. Mīļā miera labad, to pieminekli derētu aiztransportēt kaut kur uz Abreni, jo tur okupācija turpinās, līdz ar to, Abrenē šādam objektam ir īstā vieta kur atrasties.

  • Faniem būtu iespēja biežāk apmeklēt savu tēvzemi, varbūt iepatiktos un paliktu apsargāt vērtīgo piemiņu tur uz visiem laikiem.

  • Nojaukt, pārtransportēt neko nezaudējot un nebojājot un tur to arī uzstādīt!
   Kāda problēma?! Vai mūsdienās celtniecības tehnikas trūkums, vai negribēšana?!

 14. Mongoļu un tatāru mentalitātei šāda runāšana bez domāšanas ir vairāk kā raksturīga.

 15. Es arī to iniciatīvu parakstīju un nevis tāpēc, ka mani šajā gadījumā ārkārtīgi satrauktu jautājuma vēsturiskā interpretācija vai nepatiktu krievi, bet tieši tāpēc, ka tas izraisa šādas ekstrēmas agresijas lēkmes gan krieviem, gan latviešiem – kur ir garantija, ka kāds slimais nemēģina savus vārdus īstenot dzīvē? Ja to pieminekli nojauks, tad varbūt būs kādas provokācijas tajā brīdī, bet tad vismaz tas notiks ar valsts iestāžu iesaisti, kuras var laicīgi saplānot un paredzēt riskus

  • То есть, вы сознательно готовили эту провокацию! Так вы хотите ещё гоструктуры в эту провокацию завлечь? Маленькая войнушка в центре европеского города? Круто!

   • Vai Tu domā, ka Tavus komentārus käds lasa? Es nelasīju, jo sapratu, ka kārtējais sovjets izpaužas rakstot krieviski Latvijas portālā. Smieklīgi ?

    • Да не читай, господи ты боже мой. Тебя насильно никто и не заставляет. Но тогда и комментарии тоже не пиши, чего зря время тратить.

 16. Tas,ka Dunalkas 9.kl beidza tikai viena absolvente,tas nevienu pseidopatriotu neuztrauc ?

Draugiem Facebook Twitter Google+