×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
29. marts, 2014
Drukāt

LTV: darbam Ventspils brīvostas valdē virza Sondori-Kukuli (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis darbam Ventspils brīvostas valdē virza Reformu partijas pārstāvi Sandru Sondori-Kukuli, 29.martā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Raidījums ziņo, ka atlūgumu Ventspils brīvostas valdē jau iesniedzis bijušais valdes loceklis Igors Ļaško un šobrīd tiekot kartota Sondores-Kukules iecelšana brīvostas valdē.

Sondore-Kukule raidījumam norādīja, ka šis jautājums jākomentē ekonomikas ministram, tomēr atzina, ka Dombrovskis viņu uzrunājis. “Par to ir jākomentē ekonomikas ministram, jo viņš ir, protams, mani uzrunājis, bet es vēl neesmu informēta, ka ir pieņemti galīgie lēmumi,” sacīja Sondore-Kukule.

Raidījums arī atzīmē, ka Dombrovskis ar Kukules virzīšanu lauž sava priekšgājēja iepriekšējā ekonomikas ministra Daniela Pavļuta principu amatiem brīvostu valdēs nevirzīt politiķus.

Dombrovskis “Panorāmai” uzsvēra, ka viņa izvēlei ir bijuši divi galvenie kritēriji – kompetence un spēja uzticēties. “Gan pirmajam, gan otrajam kritērijam man ir grūti atrast kādu cilvēku, kas būtu vai nu vairāk uzticams nekā Sandra Sondore-Kukule, vai nu vairāk kompetents juridiskajos jautājumos,” teica Dombrovskis.

Par Sondores-Kukules iecelšanu amatā valdība varētu lemt jau nākamajā sēdē 1.aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. tad jau putin pa prezident

  2. Cik var grābt no siles?

  3. Sondore-Kukule ir tikusi daudz “bīdīta”.

  4. Nu tad beidzot viena oligarhu apkarotāja ielavījās Lemberga teltī. Nu tik būs kravu pieaugums !

  5. “Ja jemu pro mačtu grot,a on paļec v rot!

  6. Kur konkurss? Arī Sandra Sondore-Kukule universāla speciāliste visās nozarēs?

  7. Tas ir 1priļa joks??? Ko tad tā d’mīte jēdz no kuģniecības!

  8. Viņa vēl nav atskaitījusies par jēgu savam braucienam par mūsu naudu apkārt pasaulei speciāli iegādātos džipos,lai aicinātu latviešus atgriezties.Un šīs varaskārās dāmītes vēlme iebīdīties tiešām ir 1.aprīļa ņirgai līdzīgs fakts!

Draugiem Facebook Twitter Google+