Horoskopi un mistika
Ezoterika

Lūk, kā tu paud mīlestību saskaņā ar savu zodiaka zīmi1

Foto – Pixabay

Katrs sniedz mīlestību dažādi

Kad lieta skar mīlestības izrādīšanu tiem, kas tev ir svarīgi, nepastāv “pareiza” veida to darīt: katrs sniedz mīlestību dažādi. Lūk, kā to dari tu:

Auns (laiks)

Nav svarīgi, ar ko tu nodarbojies randiņā ar Aunu – viss, ko vēlas šī zodiaka zīme, ir pavadīt laiku ar tevi.

Auns ir ļoti kaislīgs un izteiksmīgs kopā ar savu partneri, taču šī Uguns zīme ir arī ļoti ugunīga un nepacietīga. Kad viņš interesējas par potenciālo partneri, viņš pieturas pie savas izvēlētās uzvedības līnijas.

Vērsis (dāvanas un pieskārieni)

Vērsis ir stūrgalvīgs, taču ļoti maigs, viņš mīl apskauties, baudīt pieskārienus un lutināt savas jūtas.

Vērsis sajūt pasauli ar visām piecām maņām. Kā Veneras pārvaldāmais šī zemes zīme vislabāk jūtas greznības un skaistuma aplenkumā. Jūtīga un zemes zīme, Vērsis ir radīts apskāvieniem.

Dvīņi (sarunas)

Dvīņi pauž mīlestību caur verbālu saskarsmi. Viņi ir gudri un izdomas bagāti. Romantiskā kontekstā Dvīņi vēlas saskarsmi un lielu daudzumu garīgas stimulācijas.

Vēzis (mīlestības apliecinājums un laiks)

Vēzim parādīt, ka tu par viņu rūpējies, nav grūti: tas, ko tev jāizdara, ir jāpavada laiks kopā un jāatceras pateikt, ko viņš tev nozīmē.

Vēzis meklē emocionālu apstiprinājumu. Šī Ūdens zīme ir nostalģiska, uzņēmīga un neticami sentimentāla. Mīlestībā Vēzis lolos katru brīdi, kas pavadīts kopā ar tevi, un, visticamāk, atcerēsies visos sīkumos mirkli, kad tu pirmo reizi sacīji: ”Es tevi mīlu”.

Lauva (dāvanas un mīlestības zvēresti)

Ja gribi padarīt Lauvu laimīgu, nekautrējies parādīt savu mīlestību: Lauva mīl peldēties uzmanīgumā un maigumā.

Lauva grib, lai viņu mīlētu, apbrīnotu un sajustu, cik viņš ir vajadzīgs. Viņš kāro pielūgsmi. Lauvam nemēdz būt pārāk daudz mīlestības. Visi romantiskie žesti un uzmanības pierādījumi ir apsveicami.

Jaunava (pakalpojumi)

Jaunavai nav nepieciešami romantiski žesti, lai justos mīlēta; dažkārt viss, kas vajadzīgs, ir partnera palīdzība sadzīvē. Jaunava ir praktiska un attapīga. Viņas aicinājums ir kalpot citiem, un slepus viņa grib padarīt pasauli labāku.

Svari (dāvanas un laiks)

Svaru priekšstats par ideālām attiecībām ir tāds, ka viņu partneris nekad nepārstātu paust savu mīlestību un romantiku, pat tad, ja viņi ir kopā ilgu laiku.

Svari ir skaistuma un harmonijas mīlētāji. Svari dievina iemīlēšanos un būt mīlami. Viņi sapņo par burvīgām dāvanām un romantiku.

Skorpions (fizisks pieskāriens)

Skorpions ir pati seksuālākā zīme, tāpēc fizisks kontakts ir viņa iecienītākais mīlestības paušanas veids.

Noslēpumainais un aizsargājamais Skorpions teiks to, kas viņam prātā. Viņš izvēlas pieturēties pie sava viedokļa un tādas būtnes izvēles, ar kuru vēlas dalīt savu telpu un dvēseli, jo viņš parasti meklē uzticīgas partneres, atvērtas un maigas. Šī zīme atbrīvo savas emocijas guļamistabā.

Strēlnieks (sarunas un laiks)

Lai gan Strēlniekam arī patīk dzirdēt, cik ļoti tu viņu mīli, reālais ceļš uz Strēlnieka sirdi ir atvēlēt laiku, lai dotos piedzīvojumā kopā ar viņu.

Strēlnieks vēlas dzīvot uz pilnu klapi, it kā rītdiena nekad nepienāktu. Viņš runā tieši, to, kas viņam prātā, un riskē, lai sajustos dzīvs.

Mežāzis (pakalpojumi)

Labākais veids pierādīt Mežāzim mīlestību – atvieglot viņa dzīvi, palīdzot viņam mācīties vai organizēt sadzīvi.

Mežāzim dzīve – tā ir investīcija. Viņam nav laika niekiem, un viņš dzīvo pēc principa “Tu man – es tev”. Viņš ir nesaudzīgs reālists.

Ūdensvīrs (pakalpojumi)

Ūdensvīrs nav pati mīlestības pilnākā zodiaka zīme, viņa mīlas valoda aprobežojas ar praktiskāku, mazāk emocionālu pusi.

Ūdensvīrs ir sociāls dumpinieks un intelektuālis. Šī gaisa zīme vēlas izcelties un kaut ko mainīt. Attiecībās Ūdensvīram ātri kļūst garlaicīgi un viņš norobežojas.

Zivis (fizisks pieskāriens un laiks)

Saistītie raksti

Zivis alkst pēc mīlestības, un tad, kad beidzot atrod atbilstošu cilvēku, tās kāro izrādīt mīlestību visintīmākajā veidā.

Zivis ir garīgas un sentimentālas. Tās lielu daļu savas dzīves pavada, meklējot savu otro pusīti. Kad viņas iemīlas, viņas apvieno prātu, ķermeni un dvēseli.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudziem šodien jāuzmanās – gaidāma ļoti bīstama diena! Horoskopi 11. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: “Brexit” tuvošanās riski: tautieši pastāsta, kā šobrīd jūtas Lielbritānijā
11 stundas
LE
LETA
Dabā
Sinoptiķi brīdina: svētdien vējš visvairāk plosīsies piekrastē, koku lūšana iespējama visā valstī
9 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Zemessargi Rīgā mācās aizturēt nemiera cēlājus 1
11 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Saindējušos bērnu veselības stāvoklis joprojām smags 1
12 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
VIDEO: Pērkona negaiss Madonā izraisījis virpuļviesuli
16 stundas